Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΜΕτά από μια μεγάλη τσάρκα σε φυλής,φωκαίας και διδύμου και αφού έβαλα στο μάτι την ΑΝτριάνα.Μια κοπέλα από τη Ρουμανία,με μαύρα μαλλιά καρέ,γλυκό πρόσωπο,φοβερό σώμα,περιποιημένα νύχια ποδιών κα χεριών και γυαλιά-γύρω στα 22-23...Έδωσα το παράβολο και πέρασα στο δωμάτιο. Μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα. Μασούσε τσίχλα και είχε ένα ύφος 'ψηλομύτικο' παρόλαυτα η στύση επήλθε ακαριαίως. Ξεκίνησε ένα πολύ μέτριο τσιμπούκι με πολλη βαρεμάρα
Στην κυρίως πράξη ξεκίνησε με την Αντριάννα από πάνω,όπου ήταν πολύ καλή πράγματι
Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό,όπου ξενέρωσα με το βλέμμα και το μασημα τσίχλας.το εργαλείο πήγε να πέσει και με τον ίδιο βαρετό τρόπο μου είπε πρέπει να τελειωσουμε μωρό μου και ξεκίνησε χειρομαλάξεις.

Συνοπτικά λοιπόν:μια πολύ όμορφη κοπέλα,με ελάχιστη όμως συμμετοχή.θα της έδινα άλλη μια ευκαιρία.ίσωσ κάποια στιγμη στο μέλλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2014
Καλά να πω πως μπέρδεψες τους οίκους με τον Δ.7Β που και αυτό είναι κάπως δύσκολο αλλά και πως ότι είναι πολύ όμορφη κοπέλα όπως έγραψες και με δέκα (10) στην εμφάνιση, δεν έχω παρά να μένω με την απορία τουλάχιστον...
09 Φεβρουαρίου, 2014
Εγώ θα έλεγα ένα μπάζο και μισό. Από εμφάνιση αρκετά καλή αλλά από συμπεριφορά και εργασία απαράδεκτη. Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2