Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω πολύ τρέλα με την παρτουζα.Εμμμμ Είχα προτάσεις από 2-3 άτομα για μια παρτουζα. Τον έναν τον γνώριζα και από τα πολλά συναντηθήκαμε. Κυριακή απόγευμα να κάνουμε την καυλα μας. Οι προτάσεις ήταν πολλές. Αποφασίσαμε να πάμε Φωκαιας και πέσαμε στην καυλιάρα Αλινα. Δέχτηκε να μπούμε και οι δυο δίνοντας ένα 10η παραπάνω, με άνεση χρόνου. Μπήκαμε στα όχι τόσο καθαρά δωμάτια. Γδυθήκαμε μιναμε γυμνοί με της πουτσες όρθιες.Γλώσσα Ήρθε το Αλινακι. Άρχισε το χάϊδεμα και το τσιμπουκομα, πότε στην μια πουτσα και πότε στην άλλη.Γλώσσα Εγώ έπιανα παντού και χάιδευα και την πουτσα του φίλου, το ίδιο και ο άλλος.Μαλακία Βλέποντας η Αλινα ότι παίζει λίγο ανωμαλία, μας άφησε να παίξουμε λίγο μεταξύ μας, κάνοντας ένα 69! Η καύλες πολλές.Εμμμμ Την έστησε στα τέσσερα ο φίλος και μπήκε!Κατσικογάμης Η Αλινα σπαρταραγε, μπουκωμένη με την πουτσα μου στο στόμα της. Μείναμε σε αυτήν την στάση. Δεν άργησε ο φίλος να έλθει το χυσιμο. Τον πέταξε έξω και έχυσε στα κωλομερια της.Γλώσσα Εγώ βλέποντας αυτό δεν άργησα να τον βγάλω, από το στόμα της και να τα δώσω στα σεντόνια επάνω. Η Αλινα μας γέλασε και την έκανε.Εμμμμ Εμείς ακόμα καυλωμένοι ντυθήκαμε, και την κάναμε για ένα τσονταδικο.Ντροπή Εκεί έγιναν αλλά. Δεν είναι όμως για τώρα!!ΓαμήσουΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2014
αγκύρας 1 ή φυλής 99 έπρεπε να πατε !!! Γερο-μύστης
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΧαμόγελοΦιλαράκο, τα κορίτσια του Αγκύρας, τα έχω τιμήσει αρκετές φορές. Απλά ο φίλος ήθελε την Αλινα για την παρτουζα, και όντως άξιζε!ΈρωταςΓλώσσαΈρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2