Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά την ανάγνωση της κριτικής του Orestis_Kou έκανα μια επίσκεψη της κοπέλας αφού από στη δεύτερη-διορθωτική κριτική του έγραψε πως η κοπέλα του έβαζε το πόδι στους όρχεις του που του άρεσε και επειδή την είχα δει κάμποσες φορές σε τσάρκες είπα να την τιμήσω προκειμένου να εκτονώσω τις ποδολαγνικές και σεξουαλικές μου προτιμήσεις.

Η κοπέλα έχει πολύ ωραία εμφάνιση, είναι και μικρή στην ηλικία, εμφανίζεται ολόγυμνη και σου την πέφτει όμορφα στο σαλόνι.

Αφού την είδα με τσούρμο συναγωνιστών, μπήκα και μία όπου την πέτυχα μόνος μου, με αναγνώρισε από πριν και μου λέει "πάμε ή μόνο βόλτα". Τη ρώτησα αν δίνει τα πόδια της, και μου είπε πως "ναι ότι θέλεις μωρό μου".

Στο δωμάτιο ήρθε δίπλα μου, χαδάκια χαλαρά, αποστειρωμένη κατάσταση και μια παθητική στάση όπου περίμενε να δει τι θέλω...

Αφού της έβαλα τα πόδια στα αρχίδια μου, πήγα να τη χαϊδέψω στο λαιμό-πρόσωπο, όπου τραβήχτηκε απότομα, λέγοντάς μου ότι όχι από τα πόδια στο πρόσωπο.. Όταν της απάντησα ότι μου αρέσει ποδολαγνεία κλπ μου είπε "εσύ κάνε ότι θέλεις, εγώ προσέχω" και ψιλοξίνισε... Δεν είμαι σίγουρος βέβαια αν κατάλαβε τι είναι η ποδολαγνεία αλλά τέλος πάντων..

Φιλάκια μου είπε ότι δε δίνει αν θέλω να φιλάω τα πόδια της γιατί προσέχει μην κολλήσει μήκυτες!

Η πίπα της φυσιολογική τίποτα το ιδιαίτερο, ξενέρωσα λίγο γιατί το έκανε άνευρα μηχανικά, απλά γιατί έπρεπε να το κάνει... Την έβαλα ανάσκελα όπου έφερα τα πόδια της στους ώμους μου και μετά από λίγο τέλειωσα χωρίς αλλαγή στάσης...

Σηκώθηκε με φίλησε σταυρωτά κλπ και τη ρώτησα αν έχει στανταρ πελατεία που της κάνει και δώρα κλπ

Η απάντησή της, πως έχει πελάτες που θέλουν να την πιάσουν και γκόμενα, και γέλασε ειρωνικά λέγοντάς μου ότι από εδώ δε θέλει άντρα, τη δουλειά την κάνει για να μαζέψει λεφτά και όχι για να παντρευτεί...

Το σχόλιο που έχω να κάνω προς τον Orestis_Kou και τον κάθε επίδοξο Orestis_Kou είναι πως ο εγωισμός σας έχει τυφλώσει και δεν μπορείτε να καταλάβετε πως δεν είσαι, δε γίνεσαι κάτι ξεχωριστό με το να προσπαθείς ή με το να βγάλεις μία ιερόδουλη γκόμενα...

Το ότι κάνετε 45 επισκέψεις απανωτές μία πίσω από την άλλη και το ότι αγοράζετε δώρα κλπ το κάνετε απλά για να δημιουργήσετε μία αίσθηση υποχρέωσης στην κοπέλα και να απαιτείτε κάτι παραπάνω από κάποιον άλλο... όχι όμως στο βαθμό των παρεχόμενων υπηρεσιών αλλά σε προσωπικό επίπεδο πράγμα απαράδεκτο, διότι φέρεστε λες και ο άλλος δεν έχει βούληση και εάν κάνουμε πλειστηριασμό θα πάει όπου του δώσουν περισσότερα δώρα ή λεφτά...

Κι εγώ και πολλοί εδώ μέσα έχουμε κάποια στανταράκια όπου μας γνωρίζουν, έχουμε πάει κάμποσες φορές, και μας παρέχουν καλύτερο επίπεδο υπηρεσιών διότι είμαστε "πελάτες" όπως και σε μία καφετέρεια που πας κάθε μέρα θα σε προσέξουν περισσότερο από ότι άλλους που δεν είναι θαμώνες, αλλά το να κάνεις δώρα και να αξιώνεις να την πιάσεις γκόμενα και να σου λέει στα πάντα ναι και μετά να βγάζεις εκδικητικές κριτικές τις οποίες φοβούμενος μήπως φας και πόρτα τις αναιρείς....

Εεεεε αυτό είναι η επιτομή της μαλακίας...! Καλό θα ήταν να το κοιτάξεις, το τι απαιτείς και τι αξιώνεις από τους άλλους σε σχέση με αυτά που προσφέρεις που ενδεχομένως δε σου το ζητήσαν.

Τα μπουρμπουάρ δώρα και λοιπά τα κάνει επειδή τα θες χωρίς να στα ζητήσουν για να αξιώσεις κάποιο αντάλλαγμα. Δεν είναι υποχρεωμένη η άλλη πλευρά να ανταποκριθεί. Αν δεν γίνει η προσδοκία σου πράξη, τότε κόψτα και συνέχισε αν σου αρέσει να είσαι ο τυπικός πελάτης χωρίς τιποτα παραπάνω... Άσε τους κατινισμούς.

Η κοπέλα κάνει τη δουλειά της με τυπικό ίσως όχι εξαιρετικό τρόπο (υπάρχουν μιλφόνια που φεύγεις ηδονισμένος) και όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά. Αν θα βρει να παντρευτεί καλό-κακό-άσχημο Έλληνα ή Ρουμάνο ή Καζακστανό είναι δικό της θέμα.

Αν θέλεις να κάνεις αλτρουισμό έχει ένα σωρό αστέγους και φτωχούς. Αλτρουισμός σε 20χρονα γκομενάκια που είτε εργάζονται σε καφέ, πόσο μάλλον σε μπουρδέλο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ... Καλλιεργείς απλά την ελπίδα η επένδυσή σου και τα μπουρμπουάρ να έχουν αντίκρισμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2014
"Αφού της έβαλα τα πόδια στα αρχίδια μου, πήγα να τη χαϊδέψω στο λαιμό-πρόσωπο, όπου τραβήχτηκε απότομα, λέγοντάς μου ότι όχι από τα πόδια στο πρόσωπο" διευκρινιστικη 1: πηγες να βαλεις τα ποδια σου στο προσωπο της σε μια κοπελα που ξερεις ότι είναι σιχασιαρα;

"Φιλάκια μου είπε ότι δε δίνει αν θέλω να φιλάω τα πόδια της γιατί προσέχει μην κολλήσει μήκυτες!"

διευκρινιστική 2: φιλάκια δε σε άφησε να της δωσεις στα ποδια της ή δε σου έδωσε στα δικά σου πόδια;


μετά τις διευκρινιστικές, προφανώς μπήκες στο δωμάτιο λόγω του ντόρου, καθαρά από περιέργεια και να με πικάρεις. όλα αυτά που σου είπε τα ξέρω. επίσης δεν έγραψες πόσο καθαρά είναι τα πόδια της που εγώ τουλάχιστον τα έχω φιλήσει αρκετές φορές, πλην των δακτύλων που γαργαλιέται πολύ. περιμένω τις διευκρινήσεις...
O
Orestis_Kou
15 Ιανουαρίου, 2014
Το σχολίασα και χθες στην κριτική του Ορέστη,

την κοπέλα την έχω πάρει 2-3 φορές, και ενώ μέσα στο δωμάτιο είναι αρνητική σε χάδια, φιλιά, κτλ για λόγους προφανείς, στο σαλόνι πάει και κάθεται ολόγυμνη στα πόδια του οποιουδήποτε. Πως συμβαδίζουν αυτά τα δύο; με τίποτα.......
15 Ιανουαρίου, 2014
Αφού χάιδεψα και έπιασα τα πόδια της δεν ήθελε με τα χέρια μου με τα οποία έπιασα τα πόδια της να αγγίξω το πρόσωπο-λαιμό της.

Επειδή της έδωσα κανα φιλακια στις πατούσες επικαλέστηκε αυτό το λόγο για να αρνηθεί να τη φιλήσω στο στόμα για να μην κολλησει μηκυτες.

Τα πόδια της ήταν σε μέτριο βαθμό καθαρα. Δηλαδη ήταν καθαρά αλλά πριν ανέβει στο κρεβάτι πάτησε κάτω. Για γλύψιμο δηλαδή δεν έκαναν.

Έδωσα 20€ προτίστως για ποδολαγνεία. Δε νομιζω οτι σε πικάρω αφού αυτά που γράφω δε στα γράφω με κοροιδευτικό τρόπο ή με τάση καζούρας, αλλά γιατί το έχω ακούσει πολλές φορές το σκηνικό ειδικά από φαντάρους στο στρατό και δεν μπορώ να το ακούω αλλο....
15 Ιανουαρίου, 2014
Συμφωνώ απόλυτα με την τελευταία παράγραφο του Oresti ως προς την σκοπιμότητα της "επίσκεψής " σου-για την οποία προσωπικά αμφιβάλλω και αν υπήρξε στην πραγματικότητα ή μόνο στη φαντασία σου, λόγω κάποιων λεπτομέρειων που αναφέρεις και οι οποίες δεν υφίσταται.
B
Beverlys
15 Ιανουαρίου, 2014
Συμφωνώ κι εγώ. Όταν ομιλούν αυθεντίες όπως ο Beverlys πως μπορώ να το αμφισβητήσω....

Και θα ζητήσω από τον administrator να με αφήσει να την αλλάξω την κριτική σε μία νέα η οποία θα δίνει τα εύσημα και θα συγχαίρει μόνο τον Orestis_Kou.

Μονο έτσι θα λυτρωθώ...

Υ.Γ. Μηπως κρίνεις γιατί έχεις κανει τα υπολοιπα δωρα στην κοπέλα???
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι μπράβο...Όταν μιλούν οι αυθεντίες να το βουλώνεις...

Ζήτα να αλλάξεις την κριτική σου ή,ακόμη καλύτερα για εσένα, ζήτα να στη διαγράψουν...

Δυστυχώς για εσένα, πέρασα από το μαγαζί δύο συνεχόμενα βράδυα(εκ των οποίων το ένα αυτό που υποτίθεται μπήκες με την Άννα) και υπάρχουν δύο λεπτομέρειες που αναφέρεις ως προς την εμφάνισή της οι οποίες δεν ισχύουν...
B
Beverlys
16 Ιανουαρίου, 2014
«Το ότι κάνετε 45 επισκέψεις απανωτές μία πίσω από την άλλη και το ότι αγοράζετε δώρα κλπ το κάνετε απλά για να δημιουργήσετε μία αίσθηση υποχρέωσης στην κοπέλα και να απαιτείτε κάτι παραπάνω από κάποιον άλλο... όχι όμως στο βαθμό των παρεχόμενων υπηρεσιών αλλά σε προσωπικό επίπεδο πράγμα απαράδεκτο, διότι φέρεστε λες και ο άλλος δεν έχει βούληση και εάν κάνουμε πλειστηριασμό θα πάει όπου του δώσουν περισσότερα δώρα ή λεφτά..»

Πέστα ρε φίλε. Όχι ότι θα αλλάξει τίποτα,αλλά να ακούγεται και κάτι σωστό.

« "εσύ κάνε ότι θέλεις, εγώ προσέχω" »
Γενικά, όχι για τη συγκεκριμένη περίπτωση, καλό για όλους είναι να προσέχουν οι κοπέλες.
16 Ιανουαρίου, 2014
+1 απο εμενα.
Οχι τοσο για τα "διαδικαστικα" της συνευρεσξης, αλλα περισσοτερα για τα σχολια απο το σημειο "Το ότι κάνετε 45 επισκέψεις απανωτές μία πίσω από την άλλη και το ότι αγοράζετ.............." μεχρι το τελος.
Ετσι πιστευω σε γενικες γραμμες και εγω. Αμα κανεις δωρα, κερασματα κλπ τα κανεις επειδη το θελεις και οχι για να "υποχρεωσεις" τον αλλο/αλλη και να περιμενεις αναταποδωση.
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Beverlys.

1ον) είσαι μεγάλη αυθεντία... Μόνο που το είπα ειρωνικά.
2ον) μάλλον είσαι ο δίδυμος του Orestis_kou ή κάποιος φίλος του που χώνει δώρα σε οίκους ανοχής και γίνεται αντικείμενο κοροιδίας
3ον) μάλλον δεν ξέρεις καλή ανάγνωση γιατί το μόνο που έγραψα όσον αφορά την εμφάνιση της κοπέλας είναι

"Η κοπέλα έχει πολύ ωραία εμφάνιση, είναι και μικρή στην ηλικία, εμφανίζεται ολόγυμνη και σου την πέφτει όμορφα στο σαλόνι"

Τι από αυτά δεν ισχύει??? Η ηλικία? Η ωραία εμφάνιση ή ότι εμφανίζεται ολόγυμνη????

Είσαι βλακάκος. Έχει πολλούς εδώ μέσα, έχω συνηθίσει.

Μόνο ο Λιλάς είναι εδώ μέσα άντρας διότι βρίζει και κάνει το μάγκα δείχνοντας το πρόσωπό του... Αλλιώς έχουμε το φαινόμενο της μαγκιάς των πληκτρολογίων αλλά από κοντά "όχι ρε παιδιά, δεν καταλάβατε, έτσι το είπαμε" και άλλα τέτοια...

Καλή σου μέρα.

Βλακάκο, μη το πάρεις ότι κρύβομαι, θα απαντήσω σε από Δευτέρα γιατί θα λείπω σε μια άσκηση στη δουλειά μου οπότε ότι μαγκιά θες μέχρι το βράδυ.
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και όπως θα μου κλάνεις τα αρχίδια τρώγε δρακουλίνια λούλη.
B
Beverlys
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10