Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176517
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειναι απογεμα και παω να βρω ενα φιλο να του δωσω κατι. Περναω ομως απο την περιοχη της ΙΕρας οδου και εχω ψηθει να δω λιγο την Ανανεομενη Αλεξαντρα.

Στην επισκεψη μου αυτη ειμαι στανταρ οτι αποκλειεται να περασω γιατι τον εχω παιξει 2 φορες απο το πρωι και δεν εχω ορεξη. αλλα εχω μια περιεργια να τηνε δω.

Μπαινω τοτε μεσα και ερχεται η Μαρινα. Η Μαρινα ειναι εντυπωσιακη αλλα η αληθεια ειναι οτι εχει λιγο ιδιαιτερο προσωπο. ΚΑι τοτε βγαινει η Αλεξανδρα. πρωτη φορα μου σηκωνεται σε στουντιο μολις βγαινει η κοπελα. Ηταν με ενα βρακακι απο κατω, κοτσο τα μαλια και γυαλια. Οι βυζοι να κουνιουνται αριστερα δεξια. Δινω το αντιτιμο 50 ευρω παροτι θα ειναι η 3η εκτονωση αλλα το κατω κεφαλι επιμενει.

Περναω στο δωματιο. Και επειδη εχω αγωνια οτι δε θα μου σηκωθει ψαχνω με το κινητο φωτος της αλεξανδρας στο ιντερνετ. Εκεινη τη στιγμη μπαινει η Αλεξανδρα και βλεπω μια ενοχληση στο προσωπο της. ισως επειδη νομιζε οτι την φωτογραφιζω η κατι τετοιο. Τις δειχνω τη φωτο και μου λεει. Ρε μαλακα την παιζεις με τις φωτογραφιες μου? Για να δω σου σηκωθηκε? Μου περνει το κινητο απο τα χερια το κλεινει και μου πιανει την τσουτσου. μου λεει παπαρια σου σηκωθηκε. τωρα θα καυλωσεις με το πραγματικο.

Αρχιζει να μου τον παιζει. Μετα απο λιγο αρχιζει το τσιμπουκι και μου γινεται πυραυλος. Το παιζει σκληρη αλλα της γαμαω το στοματακι. Της ψυθιριζω διαφορα και η πουτανιτσα ψιλιαζεται οτι μαρεσει το σκληρο, οποτε αρχιζει κ αυτη τη σκληραδα.

ΣΤηνεται οσο πιο καυλα υπαρχει κ μου λεει ελα ρε μαλακα να δουμε πως γαμας. τη βουταω απο τη μεση και αρχιζω να τη πηδαω. σε καποια φαση με σταματαει, και τη βλεπω να βαζει να ανοιγει ενα καποτα. Το βαζει στο δαχτυλο της. Μεχρι να της πω τι κανεις μου ριχνει μια σπρωξια και πεφτω στο τεσερα. ΚΑι τοτε μου λεει εισαι σκληρος εσυ αλλα εγώ ειμαι πιο σκληρη. την επομενη φορα θα παμε στο αλλο δωματιο. και μου μπειγει το δακτυλο στον κολο με τη μια. με κραταει απο τους ομως και το λαιμο και παριστανει πως με πηδαει. την ιδια στιγμη μπαζει το δαχχτυλο της μεσα εξω στο κωλι μου. της λεω ελα τωρα ηρθε η σειρα μου. Μου λεει τωρα το αξιζεις. Δειξε μου πως πηδας. Ανοιγει τα ποδια στηνετε ανασκελα και την αρχιζω στο σφυοκοπημα. ΜΕτα μου πηρε λιγο πιπα και στη συνεχεια την ξαναστηνω στα τεσσερα. και εκει πηρα την εκδικηση μου. Επειδη ηταν η τριτη αργισα λιγο αλλα το διασκεδασα. Την εβλεπα στο καθρεφτη στημενη σα πουτανα. τα μαλια της να πηγαινοερχονται. τη διεταξα να τουρλωσει τον κωλο οσο μπορει κ εχυσα σα τρελος. Η γυναικα ειναι απειρη καυλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
16
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2014
Τύπε, δωρητής σπέρματος είναι το επάγγελμα σου;
P
px75
01 Φεβρουαρίου, 2014
Ρε φίλε, μου άρεσε η περιγραφή σου και είπα να διαβάσω και τις υπόλοιπες κριτικές σου. Ωραίες αλλά μου δημιουργήθηκε η εξής απορία.
Σε όλες μα όλες τις κριτικές σου, κάποια φάση όλα τα κορίτσια έπχουν πάρει πρωτοβουλία και έχουν βάλει (όλες) προφυλακτικό και σε δακτυλίαζουν. Δεν το κατακρίνω και εγώ το βρίσκω διεγερτικό αλλά είτε μας κοροιδεύεις, είτε τις προκάλεσες όλες να στο κάνουν, είτε ξέρεις σε ποιες αρέσουν αυτά κόλπα και πας μόνο σ'αυτές. Ελπίζω να είναι το τελευταίο και αν ναι να μου στείλεις σε pm κι' άλλες λεπτομέρειες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2