Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...βολτίτσα στο Μεταξουργείο αργά το βράδυ,την ώρα αλλαγής βάρδιας!
Ενώ περιμέναμε να δούμε τις κοπέλες.....μαζί με Beverlys-therion1985 έφτασε η Βανέσα.....μας είδε,μας μίλησε και καύλωσα που την είδα με τα ρούχα της...Γλώσσα
Την είχα δει τις προάλλες (σκούρο δερματάκι....πολλά τατού...και Ασιατικά χαρακτηριστικά Κατσικογάμης ) ,αλλά λόγω "ντου" έκλεισαν τα τσαρδιά και έφυγα άπραγος....Ντροπή

Να πω ότι λόγω κακής ψυχολογίας....δεν ήμουν σίγουρος ότι θα κατάφερνα να αποδώσω και έτσι μου είπε ο Beverlys,να πάμε να την δούμε και βλέπουμε.....

Στο σαλόνι καυλαντίζει πολύ γαμάτα.......και σε φτιάχνει,της είπα ότι δεν θα περάσω εκείνη την στιγμή όμως....
Κάναμε τσάρκα.....τα παιδιά έφυγαα και κατά τις 2 το βράδυ,επέστρεψα να πάρω το ρίσκο....

Μπήκα δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε το μωρό.....Έρωτας

Της είπα ότι δεν είμαι και πολύ καλά....ας πάμε χαλαρά και ότι γίνει....
Αυτή μου είπε να μην ανησυχώ και είχε δίκιο.....Κουλ

Ξενέρωσα λίγο όταν της είπα για 69 και μου είπε ότι δεν κάνει.....
Άρχισε τσιμπούκι,αφού μου τον έπαιξε λίγο και με προέτρεπε να την γλύφω στο σώμα/μπουτάκια....και να της τρίψω το μουνάκι χωρίς να βάλω δάχτυλα μέσα....

Κατάφερα να έχω καλή στύση και της είπα να με καβαλήσει.....το έκανε και άρχισε να χτυπιέται,κρατώντας το στήθος της (έχει κάνει καλή δουλίτσα με την σιλικόνη,αλλά είναι ευαίσθητη ακόμα σε ερεθίσματα η περιοχή).....που το έγλυφα με προσοχή όμως....

Μετά από λίγη ώρα είπε να την γαμήσω σε πισωκολλητό....
Αυτή μάλλον είναι η καλή της στάση...αφού μου είπε να την γαμάω δυνατά -το έκανα-...(ενώ πάλι κρατούσε τα βυζάκια της)...
Η θέα της άψογης κωλάρας της είναι σούπερ.....και δεν άλλαξα στάση....η ώρα πέρναγε όμως -10 λεπτά-....και δεν τελείωνα....
Μου είπε να πάμε χειρωνακτικά,μου έβγαλε το προφυλακτικό.........άρχισε να μου τον παίζει ενώ και πάλι έγλυφα το καθαρό σωματάκι της -μύριζε ένα ωραίο τσουρκο-άρωμα- ώσπου μετά από λίγο τελείωσα....


Συμπέρασμα......

Είναι μια τίμια επιλογή στα 15€,λόγω καθαρότητας και απλών υπηρεσιών... Μην περιμένετε "παπάδες"....αλλά αφού κατάφερε να με καυλώσει,αν και χάλια ψυχολογικά (εγώ)....θα τιμηθεί 1.000% και πάλι....
Να προσθέσω ότι μιλάει λίγο παραπάνω από ότι πρέπει.....αλλά βγάζει πολύ καύλα κραυγούλες...που σε φτιάχνουν κατά την διάρκεια της "συνεδρίας"....Μεγάλο χαμόγελο
Συνολική διάρκεια 13 λεπτάκια χωρίς ενόχληση!

Υ.Γ:

Το μωρό μας είπε ότι έχει νέα σχέση......και της ευχηθήκαμε τα καλύτερα για το μέλλον..... Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2014
+1 μπράβο για την ωραία κριτική.
15 Ιανουαρίου, 2014
ωραίος μπιλάκο +1 από εμένα
15 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks @Dawn - @redmanftw.......Γερο-μύστης
15 Ιανουαρίου, 2014
μια χαρά bill +1 ... πρέπει να περάσω γιατί δεν την ξέρω !!
15 Ιανουαρίου, 2014
καλησπερα ηταν η καλιτερη επιλογη που μπορουσες να κανεις εκεινη την ωρα σε αυτο το κομματι του μεταξιου που ησουν+1
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@erastis01.....σωστός,γιατί πριν λίγο που πέρασα...δεν είχε τίποτα...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6