Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκίνησα για το de Paris (παιδια ο πυργος του Αιφελ δεν κολλαει σε οικο ηδονης, φωτογραφια του Μουλεν Ρουζ επρεπε να βαλουν)λογω της πολυδιαφημισμενης Βικτωριας. Ο χωρος υπερπολυτελης με καλο διακριτικο παρκινγ αλλα το σαλονι ειναι βουρ ολοι μαζι και δεν προσφερει καμμια εχεμυθεια. Η Βικτωρια με απογοητευσε εμφανισιακα, πολυ λιγη σχεση με της φωτογραφιες, σχεδον ανυπαρκτη μεση και φουλ κυτταριτιδα ο κωλος, οσο για εκπτωση ουτε λόγος. Επειδη εχω παντα ένα πλαν Β πηγα στο Κροκεων -κατω.
Η τσατσα μου δεχτηκε ευγενεστατα και αφου ειδα την Μαγια, η οποια ειναι πολυ κοντα στις φωτο και αφου μου εγινε και εκτωση 10 € πέρασα.
Η Μαγια ειναι ψηλη (γυρω στο 1,72 την κοβω) με πολυ ωραιες γαμπες - μπουτια και κώλο, σχετικα μικρα βυζακια αλλα χουφτωματικα με ωραιες σκληρες ρωγιτσες, ωραιο προσωπο με πολυ εκφραστικα ματια. Γενικα μια ωραια γυναικα πανω απο τον μεσο ορο με απαλη επιδερμιδα
Τα προκαταρτικα καλα (δεν δεχεται γλωσοφιλα αλλα χουφτωνουμε παντου), η πιπα καλη και αισθησιακη (περασμα καποτας με στομα) αλλα συντομη (γιαυτο και το 7 στις σχετικες βαθμολογιες), οι αναστεναγμοι αληθοφανεις και οχι ψαρωτικοι. Αρχισαμε με cow girl συνεχισαμε με reverse cow girl, μετα ιεραποστολικο κατοπιν πλαγιοπισωκολλητο και κατάθεση στην πισωκολλητη σταση απολαμβανοντας ενα ωραιο κώλο, μια ωραια μεση και γενικα ενα πολυ καλοσχηματισμενο σωμα και φιλοντας και χαιδευοντας ενα υπεροχο κορμι καθολη τη διαρκεια της συνουσιας. Το πιπι της προσφερει σφιχτη αισθηση και μη στιγμιαιο οργασμο (η κορυφωση ερχεται σταδιακα).
Στη κουβεντα που επακολουθησε μετα, της επισημανα οτι ηταν πολυ καλη αλλα η πιπα της συντομη. Μου δικαιολογηθηκε οτι το εκανε για να μη χυσω γρηγορα. Της ανταπαντησα οτι αυτο μπορει να ισχυει για πιτσιρικια αλλα οχι για καποιον ο οποιος συνουσιαζεται εδω και 40 χρονια.
Της ειπα Γερο-μύστηςνα λαβει υπ' οψιν οτι οσοι ξενογαμανε το κανουν για την πιπα κατα κυριο λογο.
Την συστηνω τουλαχιστον για μια φορα. Ο χωρος καθαρος με σφραγισμενες πετσετες και παντοφλες, το παρκινγ ανετο και διακριτικο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Μάγια
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.403
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού