Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη έγινε Κυριακή μεσημέρι στις 12.15 , την Κλαούντια την έχω πετύχει αρκετές φορές στις τσάρκες όταν κατεβαίνω στο Μεταξουργείο και σωματικά μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον μου. Σήμερα είπα να περάσω. Η Κλαούντια είναι μια καστανόξανθη πιτσιρίκα Ρουμάνα 22 χρονών , το μαλλί το έχει πιασμένο πάνω , έχει κανονικών κιλών σώμα ωραίο κώλο και 2άρι βυζί , στο σαλόνι την πετυχαίνω πάντα χαμογελαστή αλλά όταν χαμογελάει αποφεύγει να σε κοιτάει κατάματα , ο λόγος….η οδοντοστοιχία της χρήζει βοηθείας... και μάλιστα άμεσα. Ελληνικά μιλάει μόνο κάτι λέξεις , η συνεννόηση γίνεται με τα μέτρια αγγλικά που μιλάει , καταλαβαίνεις τι θέλει να πεί αλλά στους χρόνους ρήματα κλπ τα κάνει μαντάρα…..Πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο . Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο , έβγαλε τα εσώρουχα της και ανέβηκε από πάνω μου , φιλιά στο στόμα δεν άφηνε αλλά δεν τα είχα και ανάγκη λόγω του θεάματος , ασχολιόμουν λοιπόν με τον λαιμό της και τις ρόγες τον βυζιών της . Αυτή δεν έκανε πολλά πράγματα , έπαιξε λίγο τον πούτσο μου με τα χέρια της , αφήνει να παίζεις με το μουνάκι της , αλλά 69 δεν κάνει. Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα μέτρια και σχετικά άγαρμπη . Πρώτη στάση με αυτή από πάνω , καμία συμμετοχή την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου σαν άψυχο πλάσμα σαν σακί από πατάτες , δεύτερη στάση στα τέσσερα , καλή στάση σώματος και ψεύτικα επιφωνήματα , μετά από λίγο τελείωσα , όχι γιατί μου το προκάλεσε αυτή αλλά περισσότερο επειδή είχα σχεδόν 3 μέρες να γαμήσω. Στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά , έκανα ένα αδιάφορο ξελάφρωμα και τίποτα περισσότερο . Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω.
Υ.Γ η βαθμολογία στην εμφάνιση είναι χωρίς να λάβω υπόψη μου το πρόβλημα με τα δόντια της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.619
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2014
Θετική! (1 στις 2)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1