Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ζωχαδιασμένος φτάνω στο μαγαζί και ψάχνω για παρκιν. Βρίσκω πίσω από κάτι μάντρες μέσα σε κάτι χωράφια και αφήνω το αμφιβόλου αξία τετράτροχο όχημα ξεκλείδωτω. Όποιος ήθελε ας το έπαιρνε, έτσι και αλλιώς είχα 5-6 φορές αυτά τα λεφτά στο πορτοφόλι.

Φτάνω στην πόρτα και μου λέει ένας παπούς να του πετάξω 15 ευρά γιατί είναι και χρονιάρες μέρες, του δίνω 50 και με βλέπει πελάτη οπότε και κάνει σήμα στα κορίτσα να κάνουν γύρους να κάθονται στο καυλί μου. Πρώτα έρχεται αυτή που πάει σε όλους, αν κρίνω όμως ήταν καλή, λεπτή με σφιχτό κωλί και πόδι χιλιόμετρο. Ήθελα να δω το πρόγραμμα και δεν ήθελα πολλά πολλά οπότε με τρόπο της είπα έλα μετα αφού δω και τις άλλες χορεύτριες. Φεύγει με στρβωμένο χαμόγελο και αφού προσπαθούσα να δω το μουνί της χορεύτριες έρχεται μια άλλη του ίδιου τύπου και μου λέει στα βλάχικα να την πάω για πριβέ που πολλά μπορούν να συμβούν. Τις λέω καλά δεν θα πάρω. Μετά ήρθαν και άλλες πολλές της ίδια κοψιάς που έλεγαν το ίδιο παραμύθι για να πουλήσουν την πραμάτια τους, κάποιες έλεγαν φόρτσα φόρα ότι θα το βάλουν στο στόμα τους κάποιες το εννοούσαν άλλες παραμύθιαζαν ότι θα με κάνουν να δω τον ουρανό με τα άστρα όταν βγάλουν το βρακί τους (λες κ έκρυβε τπτ). Μια μου τό έδειξε το πράμα τις και εκεί μπροστά να δω αν μου κάνει.

Ξάφνου σκάει μια από πίσω μου και εκεί που έβλεπα το κύριο σόου με το ντούζ στην σκηνή και την πλαστική πούτσα το μουνία από μια κουνιόταν πιο αργά και από το εκρεμές του φουκώ, αρχίζει να με χαιδεύει ασιθησιακά. Μετά από κανένα 5-λεπτο που ομολογώ ότι είχα αρχίσει να αγοράζω ήρθε και κάθισε και πάνω και κουνιόταν δεν ξέρω για πόση ώρα και μου έλεγε στα αγγλικά ότι είμαι ο έρωτας της ζωής της και να πάω να την πάρω στο πριβέ ότι και καλά θα τα κάνουμε όλα. Δεν λέω ήταν κατηγορία Α' αλλά δεν το πίστευα το παραμύθι και άσε που όσο ήθελα να πιάσω με είχε αφήσει. Σηκώθηκε και έφυγε τσαντισμένη που δεν πήρε ούτε 50 από τα τόσα που διέκρινε στο ακουμπισμένο πάνω στο τραπέζι πορτοφόλι.

Στον χορό όλες έβγαζαν μέχρι και το σουτιέν και δεν γούσταρα πολύ, οπότε ήπια το ρεδ βουλ μου και έφυγα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2014
kourtakis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
248
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού