Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324820
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική, απλώς είπα να την γράψω την κριτική αντί να γκρινιάζω για την κατάσταση στο site όσον αφορά την Θεσσαλονίκη.

Η κοπέλα,όπως όλες της συγκεκριμένης αλυσίδας, στο σαλόνι φαίνεται πολλά υποσχόμενη και αρκετά πρόθυμη και ορεξάτη. Επιλογή απλού προγράμματος και αναμονή πλέον στο δωμάτιο. Στο δωμάτιο συνεχίστηκε η ίδια διάθεση αρχικά και μπορώ να πω ήταν αρκετά δεκτική στα προκαταρκτικά. Όλα άλλαξαν με το που είχαμε πλήρη έπαρση της λες και ήμασταν σε άγημα. Με την μία μεταβολή και σκουφάκι, εδώ να πω την αλήθεια χαλάστηκα καθώς το μπροστά στον καθρέφτη ήταν αρκετά καλό. Δίνω τόπο στην οργή και λέω δε γαμεις κυριολεκτώντας. Έτσι περνάμε στα κυρίως με αρκετά καλό στοματικό και πολλά υποσχόμενα για την συνέχεια αλλά εδώ σιγά σιγά μας πήρε ο κατήφορος. Στην πρώτη προσπάθεια με αυτήν από πάνω δεν δούλεψε το σχήμα και το γυρνάμε με στην κλασσική στάση στα 4. Πάνω στην αλλαγή προλαβαίνει και δηλώνει οτι προτιμάει να είναι από πάνω και πλέον γίνεται εμφανές το άγχος για τον χρόνο οπότε ξαναχαλάστηκα κάτι που πρέπει να το πήρε χαμπάρι και η ίδια. Αποτέλεσμα αναλαμβάνει ξανά στοματικό μπροστά στον καθρέφτη (αυτό με τον καθρέφτη πρέπει να το ψάξω, μου έγινε έμμονη ιδέα) από τα καλύτερα, με deepthroat ολίγον facefuck χωρίς να δυσανασχετεί κάτι πήγε να πει οτι δεν δουλεύει έτσι..., δεν πολυκατάλαβα καθώς άρχισα να κοιτάζοντας τον καθρέφτη (πρέπει να το δω αυτό) και κάπως έτσι ήρθε και το τέλος.
Λοιπόν για να μην φλυαρώ άλλο η κοπέλα το κατέχει αλλά στο απλό (δεν ξέρω αν το κάνουν επίτηδες, πολύ πιθανό) δεν παίρνεις ούτε το 60% από αυτό που έχει να δώσει σε κάποιον που θέλει να περάσει ωραία και δεν μπαίνει μέσα γιουρουσι να μαμήσει. Την συμβουλή μου πρέπει να αρχίσω να την ακολουθώ και εγώ,,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού