Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Μπιάνκα είναι μια κοπέλα που την είχα δει άλλες 2-3 φορές σε τσάρκα και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον. Είναι μελαχροινή, με σκουρόχρωμη επιδερμίδα, ωραίο κορμί, αδύνατο και ωραίο καλοσχηματισμένο κωλαράκι, το οποίο προσφέρει κιόλας. Βρέθηκα νωρίς το απόγευμα χθες στο συγκεκριμένο μαγαζί και πλήρωσα το πορνοπαράβολο και εισήλθα στο δωμάτιο. Η υπηρεσία δεν είχε καθαρίσει επιμελώς το δωμάτιο, με αποτέλεσμα να βρω ένα χαρτί από προφυλακτικό πάνω στο κρεβάτι. Τέλοσπάντων, φρεσκαρίστηκα και περίμενα κανά 10λεπτο μέχρι να τελειώσει το χτένισμά της μιας και την άκουγα να κάνει πιστολάκι...

Έρχεται στο δωμάτιο, λίγες κουβέντες με τα λίγα Ελληνικά που ξέρει και βγάζει τα εσώρουχα της και γω το μποξεράκι μου...Ξεκίνησα να ασχολούμαι με το στήθος της, ωραίο και απαλό, αλλά καμιά αντίδραση από μέρους της. Ξάπλωσε εντελώς μηχανικά πίσω, άνοιξε τα πόδια της και περίμενε να τη γλείψω. Κάτι που έκανα, αλλά εντελώς μηχανικά μιας και η κοπέλα ούτε που κουνιόταν. Είχε κλείσει τα μάτια της και ίσα που ανέπνεε...Πάντως ήταν πεντακάθαρη και περιποιημένη χαμηλά. Για να μην αποκοιμηθεί εντελώς την έβαλα να ασχοληθεί μαζί μου. Η πίπα της χωρίς προφυλακτικό, ίσα που τον έπαιρνε στο στόμα της, πολύ ρηχή και με αρκετό δόντι σε σημείο που με πόνεσε.

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα σε στάση cowgirl με γρήγορους ρυθμούς και εντελώς ψεύτικους αναστεναγμούς. Γύρισμα σε ιεραποστολικό με καλή διείσδυση και λίγο καλύτερη συμμετοχή από μέρους της, με τα πόδια της ενωμένα και στη συνέχεια τυλιγμένα γύρω από τη μέση μου. Στήσιμο στα 4, με θέα το ωραίο της κωλαράκι, μπήκα μέσα της και ξαφνικά....λες και την ξεκοίλιαζα....τέτοια βογγητά, τέτοια φωνή, στα όρια του κλάματος, δεν έχω ξαναντιμετωπίσει.....φυσικά η στύση πήγε περίπατο, προσπάθησα να τελειώσω με χειρομάλαξη, αλλά είπαμε, δεν είμαι και ρομπότ, και παίρνοντας απόφαση την αποτυχία, της είπα να φύγει από το δωμάτιο...

Η συνάντησή μου με τη Μπιάνκα, δεν απέδωσε τα αναμενόμενα. Χάλια συμπεριφορά, κακκή τεχνική, ίσως βαρεμάρα ή κούραση να έπαιξαν το ρόλο τους(αλλά εγώ τι να κάνω στην τελική??) ενώ και η αντίδρασή της κατά τη διάρκεια του σεξ δεν είναι αληθοφανής και ερωτική....Για μένα η κοπέλα έχει δρόμο ακόμα μέχρι αν φτάσει σε ένα καλό επίπεδο....μέχρι τότε....μακριά....

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TZOYLI, fouxter

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2014
καλημερα τοσο χαλια λοιπον κριμα για οταν ξεκινησε φαινοταν συμπαθητικη αλλα μαλλον προκειτε για αλλη μια περιπτωση κοπελας του ματσου το σκεφτομουν να περασω αλλα δεν το βλεπω αν ηταν μεταξουργειο με10 ισως+1 στην κριτικη του μελους κεντικης επιτροπης καλη συνεχεια συναγωνιστη
10 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να σαι καλά φίλε...μπορεί να περάσεις εσύ καλύτερα....τι να πω??? πάντως τα βογγητά της και η συμμετοχή της υπό το 0
10 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εδώ λαγέ μου,είχε πει μούφα ότι θα πήγαινε Βραζιλία.....Γλώσσα
10 Ιανουαρίου, 2014
μπραβο λαγε τετοιες κριτικες πρεπει να γραφονται για να γλυτωνουν οι υπολοιποι την φολα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4