Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γραφω αργοπορημενα για τις τεσσερις τελευταιες μου καταθεσεις.Η πρωτη εγινε στην Αλεξανδρα απο Φυλης 61 υπογειο στην απογευματινη βαρδια.Προκειται για μια ομορφη αδυνατη (στυλιαρι )καστανοξανθη κοπελα 20 χρονων.Δινω το εικοσαευρω στην τσατσα και περναω στο δωματιο.Το δωματιο παιζει να ειναι απο τα χειροτερα στη Φυλης.Περα απο τη βρωμια , δεν εχει και κλιματιστικο επειδη το δωματιο δεν εχει παραθυρο.Μετα απο λιγο ερχεται η κοπελα στο δωματιο με πολυ χαμογελο.Ξαπλωνει στο κρεββατι και αρχιζει να μου δινει γλωσσοφιλα.
Εγω :Τι σου αρεσα?
Αλεξανδρα: Ε , Ναι
Αλεξανδρα: Τι πουτσα ειναι αυτη?
Εγω: Μη φοβασαι θα τελειωσω γρηγορα , εχω καιρο να γαμησω.Γιατι οι αλλοι δεν εχουν τετοια πουτσα?
Αλεξανδρα :Οχι
Μετα απο λιγο μου αρχισε μια μετρια πιπα.
Εγω :Γλυψε τα μπαλακια μου
Αλεξανδρα :Εγω δεν γλυφω , αμα θελεις θα φωναξω την τσατσα .Αυτη γλυφει.
Εγω: Πλακα μου κανεις!
Αλεξανδρα: Οχι!!!
Εγω :Μα αυτη ειναι χοντρη
Αλεξανδρα :Μα δεν θα τη γαμησεις!
Εγω: Αστο δεν θελω!!!
Πρωτη σταση ιεραποστολικο.Το μουνι της ειναι αρκετα στενο και εχει πολυ καλη αισθηση.Δευτερη σταση πισσωκολητο οπου και μας βρηκε το τελος.Οταν την εστησα στα τεσσερα ειδα κατι σπυρακια στον κωλο αλλα δεν ξερω αν ειναι κατι επικινδυνο.Μου εδωσε ακομη ενα γλωσσοφιλο και αποχωρησε.Γενικα ειναι μια ευχαριστη κοπελα και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, mallias20

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2014
Πολυ ΚΑΛΤ τσατσα!! ψοφαει για πουτσο.. Με εχει τσιμπουκωσει και μενα 2-3 φορες στο σαλονι Κουλ
Ακα πιπα με πολυ σαλιο, αλλα απο τεχνικη μετρια πραγματα...
C
COBRA1986
10 Ιανουαρίου, 2014
Η συγκεκριμένη τσατσά δουλεύει σαν υπηρεσία και στο Μεταξουργείο(συνήθως στο Ιάσωνος 1γ)αλλά και σαν πουτάνα γύρω από την Πλ.Λαυρίου!
B
Beverlys
10 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστος ο Beverlys την εχω δει πλατεια λαυροιυ και περιξ αλλα καποιους μηνες πριν επεσε πολυ σκουπα εκει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3