Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 43 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 76983
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχω παρα πολυ καιρο να γραψω κριτικη... Οχι γιατι αποσυρθηκα απο το σπορ αλλα περισσοτερο γιατι κουραστικα και βαρεθηκα .... Περναγα για δουλεια απο βουλιαγμενης και καθως ειχα διαβασει οτι παιζει ελληνιδα πιτσιρικα στο ιδρυμα της δαφνης ειπα να κανω επισκεψη.... Βεβαια οι κριτικες ηταν αποθαρρυντικες αλλα δεν με πτοησε καθολου αυτο...αφου ειδα τις κοπελες επελεξα τη σισση...οπως αρχικα ειχα στο νου μου...απο εμφανιση δεν ειναι σε καμια περιπτωση μοντελο...ειναι μια γλυκια κοπελα της διπλανης πορτας που δεν της λειπει το ναζι και η τσαχπινια.. Το μασαζ της ειναι πανω του μετριου... Σιγουρα δεν θα το λεγες κακο.. Αυτο ομως που ειναι κορυφαιο που το κατεχει πληρως και που θα εβαζα 10 με τονο ειναι η πιπα της... Απλα δεν υπαρχει αυτο το πραγμα .... Εξαφανιζει το καβλι και το ξαναεμφανιζει σαν ενας αλλος κοπερφιντ.. Στο 35 και πριν ξεκινησει το τρομπονι ενοιωσα την καβλα να χτυπαει κοκκινο... Της λεω να μην με τελειωσει ακομα για να χαρω οσο μπορω την στιγμη... Μου λεει αστο πανω μου... Και της τ αφησα.... Με τελειωσε η ρουφιανα με το τσιμπουκι της το μαεστρικο... Δεν αφησε ιχνος οτι προηγηθηκε πεοθηλασμος... Τα εξαφανισε ολα... Εγω αμιλητος στο μασαζοκρεβατο της καυλας... Νομιζα οτι βρισκομασταν προς την ληξη... Ελα μου ομως που εκανα λαθος.. Ερχεται και μου λεει εχουμε χρονο και δεν σεπεριποιηθηκα οπως θα ηθελα... Θα με αφησεις να ολοκληρωσω το προγραμμα μου... Ετσι και εκανα την αφησα... Εκει εδειξε την δυναμη της και την τεχνικη της στο τσιμπουκι... Στα 22 της και τσι μπουκωνει σαν εμπειρο μιλφ... Σιγουρα θα ξαναπερασω... Τιμαει τα λεφτα της... Ειχα καιρο να αφησω τιπ σε μασαζερι... Τωρα αφησα γιατι απλα το αξιζε....

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2014
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σίσυ
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2014
προφανώς "έστρωσε" μετά από τόσο καιρό και τις παροτρύνσεις της διεύθυνσης...Γερο-μύστης
09 Ιανουαρίου, 2014
Παίχτη μου καλή χρονιά! Ένας μπαρουτοκαπνισμένος πελάτης όπως εσύ ξέρει να παίρνει το καλύτερο από τις θεραπεύτριες. +1 γιατί πάντα γράφεις αλήθειες.. Τσεκαρισμένο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2