Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Χριστίνα είναι μια νέα κοπέλα, ευτραφής, με ωραία -λίγο πεσμένα- βυζιά, με ωραία μάτια και χαμόγελο. Είναι η κοπέλα της διπλανής πόρτας, που ίσως να περνάει απαρατήρητη..... Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο, ήταν συνεπής στην ώρα της ενώ η συνεννόηση ήταν πολύ καλή. Με το που μπήκε στο δωμάτιο, ξεκίνησε βαθύ φιλί, εξαιρετικό και υπήρχε ένας "αέρας" λες και τη γνώριζα κάποια χρόνια.... Κατόπιν προτροπής της, κάναμε μαζί μπανάκι, παρόλο που εγώ είχα μόλις κάνει. Καυλώνει απίστευτα η γκόμενα και παρόλο που έχω πάει με πολλές γυναίκες -πάνω από 50- έχω πάει μόνο μία φορά ακόμη με πουτάνα (οπότε και οι εμπειρίες περιορισμένες, παρόλο που κοντεύω τα 40...). Η Χριστίνα είναι η απόλυτη πουτάνα.... τα κάνει όλα, φοβερή πίπα, μπορείς να κάνεις ότι θες, έχει φοβερή συμμετοχή, αντοχές, υπομονή, είναι ευχάριστη, χαμογελαστή. Κάνει τα πάντα για να περάσεις καλά.... Της έκανα fisting και το γουστάρισε, ενώ της ανταπέδωσα την υπέροχη πίπα της με ένα ωραίο γλειφομούνι. Καταπίνει το σπέρμα και γουστάρει.... στο social εξαιρετική, απόλυτα καταρτισμένη για τα πάντα. Το σύστημα δε με αφήνει να βάλω δεκάρια παντού, εκτός από το σώμα της και ίσως το πρόσωπό της, που αντικειμενικά δεν είναι τέλεια. Αλλά είναι απόλυτα ερωτικά κι αυτά!! Πέρασα καταπληκτικά, χαλάρωσα, ένιωσα πλήρης. Εννοείται θα την ξανασυναντήσω!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.663
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2014
οταν εχεις παει μια φορα στη ζωη σου με πουτανα,τοτε μην αποκαλεις καποια τοσο ευκολα "η απολυτη πουτανα". Το οτι εχεις παει με 50 γυναικες (οπως λες) και δινεις χρηματα για αυτην,μπορουμε να καταλαβουμε τι μπαζο εχεις πηδηξει Κεφάλι σε τοίχο!
08 Ιανουαρίου, 2014
Πολλες κριτικες αλλα κανενα σχολιο ! Τι δεν παει καλα ?
09 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Απόλυτη πουτάνα" αποκαλέστηκε εξαιτίας του γεγονότος ότι κάνει τα πάντα, μα τα πάντα για να σε ευχαριστήσει. Όσον αφορά τα "μπάζα" που λες, όλα είναι σχετικά, καθώς ο κάθε άνθρωπος κρίνει με τα δικά του κριτήρια. Προφανώς υπήρχαν και "μπάζα" ακόμη και με τα δικά μου κριτήρια, αλλά και "θεόμουνα". Η κριτική αφορούσε τις ενέργειες και τα συναισθήματα αποκλειστικά της συνάντησης. Η Χριστίνα δεν "Η ΓΚΟΜΕΝΑ", αλλά αν την πάρει κάποιος θα περάσει τέλεια. Αυτό είναι το μήνυμα της κριτικής κι αν θέλει κάποιος να χρησιμοποιήσει την πληροφορία.
09 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι εννοείς;;; Δε σημαίνει ότι όλες οι κριτικές πρέπει να συνοδεύονται από σχόλια.
09 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σχολιασεις για γελια ειναι!!!!
09 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μα πως το λες αυτό,όταν από την άλλη δηλώνεις ότι είναι η πρώτη πουτάνα που πας? αν είχες εμπειρία από πουτάνες να το πεις,αλλά αν δεν έχεις είναι λίγο "περίεργο". Καλές οι λεπτομέρειες που αναφέρεις και γενικά το να βάζουμε κριτικές γα την ενημέρωση των φίλων που ίσως ενδιαφέρονται,αλλά μην κάνουμε και εξωπραγματικούς χαρακτηρισμούς,ειδικά όταν δεν έχουμε την εμπερία.Οταν πας με 50 πουτάνες και θα είσαι πραγματικά "γνώστης" ,τότε η κριτική σου θα έχει και την ανάλογη βαρύτητα.
09 Ιανουαρίου, 2014
Και αναμεσα σε χιλιαδες πουτανες που παιζουν στην πιατσα διαλεξες ΑΥΤΗ για δευτερη εμπειρια σου....και ενθουσιαστηκες....και δεν εισαι προμοτορας....και δε μας....
09 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εν τάξει μωρέ κι εσύ! Μπορεί απλά να είναι κακόγουστος μπαζοφονιάς ο άνθρωπος, δεν είναι απαραίτητο να είναι προμότορας.
Δηλαδή και τί να προμοτάρει, τα χάλια της τα δείχνει η γυναίκα προς τιμήν της.
Προσωπικά βέβαια προτιμούσα να την παίξω χίλιες φορές παρά να πηδήσω τέτοιο απίστευτο μπάζο!
10 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατανοώ απόλυτα τις πιθανές αντιρρήσεις σας. Ωστόσο, δεν είμαι ούτε προμότορας ούτε μπαζοφονιάς. Απλά πέρασα με το εν λόγω "μπάζο" -για εσάς- τέλεια και μοιράζομαι την εμπειρία μου. Το γεγονός ότι είναι η δεύτερη πουτάνα με την οποία συνευρέθηκα, δεν αναιρεί επ' ουδενί λόγο την αρκετά -πιστεύω- μεγάλη εμπειρία μου με το γυναικείο πληθυσμό. Θα μπορούσα να μην είχα πει την αλήθεια και να έλεγα ότι είμαι ο σουπερ "ουαουουαου" μπήχτης πορνιδίων!! Εκμεταλευτείτε την πιθανή πληροφορία και μη σκέπτεστε "κουτοπόνηρα". "Διαβάστε" το όλο πακέτο της πληροφορίας και μην είστε καχύποπτοι. Έχω πάει και με 2 επαγγελματίες μοντέλες. Έχω πάει και με γυναίκες της καθημερινότητας. Έχω πάει και με πολύ όμορφες, δυναμικές γυναίκες. Η σύζυγός μου είναι 1,75, 60 κιλά, στήθος τριάρι και όλοι γυρνάνε να τη δούνε. Στο κρεββάτι καλή είναι και βελτιώνεται. Ωστόσο, το καλύτερο γαμήσι της ζωής μου το έχω κάνει με μια "τόφαλο" 95 κιλών με 1,65 ύψος, καλούτσικο πρόσωπο, που σύμφωνα με τα δικά σας πρότυπα ούτε καν θα πλησιάζατε. Άλλο η εμφάνιση, άλλο το πήδημα. Και για την εν λόγω πουτάνα για την οποίο μιλάμε, πέρασα τέλεια. Και είναι και καλός άνθρωπος.... Αυτά.....
10 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε αμα είναι καλός άνθρωπος οκ να πάμε
Δε μας χέζεις ρε Μπιλάρα με το μοντελο και την 95άκιλη μαζί.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10