Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452373
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ξένια την είχα γνωρίσει πριν δύο καλοκαίρια αν θυμάμαι καλά στο στούντιο της οδού Βουλιαγμένης 68.Μου άφησε αρκετά καλές εντυπώσεις αλλά δεν την είχα επιλέξει ξανά από τότε καθώς όπως γνωρίζετε οι περισσότεροι ανακαλύπτω νέους "στόχους" στις συναντήσεις μου...Η χρονιά όμως έπρεπε να ξεκινήσει με κάτι σίγουρο!

Μεσημέρι Πέμπτης και αφού βεβαιώθηκα ότι θα βρίσκεται στο παραπάνω ίδρυμα κατευθύνθηκα προς τη Κηφισού.Παρκάρισμα εύκολο ακριβώς από κάτω από το ίδρυμα και είσοδος σε αυτό.Η κυρία της υποδοχής μου παρουσίασε τη Ξένια εξηγώντας και τα προγράμματα που προσφέρει.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα με όμορφο,καλλίγραμμο σώμα,έκφυλο πρόσωπο και άψογη περιφέρεια.Να πω επίσης πως τα εσώρουχα που φοράει είναι πάντοτε προσεγμένα και αρκετά sexy.
Επιλογή του απλού προγράμμτος και είσοδος στο δωμάτιο.Για το χώρο έχω αναφερθεί και σε παλαιότερη κριτική οπότε δεν θα σας κουράσω.Αφού έκανα το μπάνιο μου ξάπλωσα για να την περιμένω.
Δεν άργησε να έρθει και έτσι μετά από λίγα λεπτά ήρθε στο δωμάτιο.Αφού μιλήσαμε λίγο για να σπάσει ο πάγος ξεκινήσαμε με πεταχτά φιλιά.Δυνατά τριψίματα άκρως ερεθιστικά ήταν η συνέχεια των προκαταρκτικών.Έφερε στο πρόσωπό μου το στήθος της το οποίο περιποιήθηκα για ώρα με αρκετό πιπίλισμα...Η Ξένια κατέβηκε πιο κάτω για να ασχοληθεί με την ευαίσθητη περιοχή σε στάση η οποία επέτρεπε κάποια παιχνίδια με το "γατάκι" της.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με ωραίες κινήσεις και με λίγη χρήση χεριού.Ασχολήθηκε δε και λίγο με τα @@@κια στα οποία πρόσφερε λίγο καραμέλωμα...
Έναρξη στο σεξ με τη Ξένια από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για τη στάση που προτείνεται μαζί της και δεν είναι άλλη από το πισωκολλητό.Στημένη στα τέσσερα λοιπόν με άψογη συμμετοχή αλλά και δυνατό σφυροκόπημα δόθηκε τέλος στην πρώτη κατά σειρά συνεδρία για το νέο έτος...

Ξάπλωσε δίπλα μου κάνοντας μου και κάποια παράπονα για τη σύντομη λήξη...Της απάντησα γελώντας πως με τέτοιο θέαμα είναι δύσκολο να αντέξει κανείς και πως θα τα ξαναπούμε σύντομα.Μάζεψε τα εσώρουχά της και με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για τις επόμενες μέρες...

Συμπερασματικά μία πολύ καλή συνεύρεση με μία όμορφη και sexy κοπέλα η οποία έδωσε τον καλύτερό της εαυτό για να περάσω καλά.Πιστεύω πως αξίζει να την επισκεφτεί κανείς καθώς συνδυάζει και εμφάνιση αλλά και υπηρεσίες.

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου με τη Ξένια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Καλή χρονιά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2014
Ωραίος,Βασίλειε......Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1