Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν είχα μεγάλη ανάγκη 2η κατάθεση εχθές......αλλά αφού έφυγαν όλοι...επέστρεψα με Beverly (που φόρτωσε γνωστό πόρνο)...ώστε να περάσω με τη Μαρία!

Είχαμε γυρίσει όλα τα σπιτάκια του "Μεταξιού".......και ήταν κρίμα να φύγω έτσι άπραγος...
Η Μαρία είναι η γνωστή ξανθιά/στυλιάρι με την περίεργη φάτσα....

Δίνω τα 10€ και της είπα για 69...είπε ΟΚ.....

Μετά από λίγο έρχεται βγάζει το κάτω εσώρουχο...και όχι σουτιέν...Money Mouth

Της λέω πάμε 69,μου λέει έβαλα κρέμα......και απάντησα ότι πρέπει να την σκουπίσει....Θυμός

Φεύγει από το δωμάτιο για 2 λεπτά (τι διάολο σκούπιζε τόση ώρα)...Κεφάλι σε τοίχο!

Πάλι δεν αφαίρεσε σουτιέν.....και έφερε το σώμα της σε θέση μάχης/γλειψίματος....

Αφού πέρασε κάποια ώρα,σε συνδυασμό με το μέτριο τσιμπούκι είχαμε ικανοποιητική στύση.....
Της είπα να έρθει από πάνω και αρνήθηκε......Ντροπή

Πάμε ιεραποστολικό της είπα.....αλλά δεν άνοιγε πολύ τα πόδια,έτσι της τα άνοιξα εγώ.....και αυτή καθόταν σαν άγαλμα.....κοιτώντας το ταβάνι......Μαλακία

Αφού βαρέθηκα...την γύρισα πισωκολλητό.......με αυτήν να έχει κλειστά τα πόδια........το γνωστό σύστημα....

Δεν γινόταν δουλειά και την γύρισα πάλι κανονικά......αυτή εκεί τα ίδια το ζωντόβολο....να βλέπει το ταβάνι....

Ακριβώς στα 10 λεπτά η τσα2 φώναξε "Μπέμπααααα"....! (Έλεος ρε,άκου μπέμπα...το ζόμπι...φοβερό κωδικοποιημένο μήνυμα Γαμήσου).....

Εκεί φρίκαρα.....και την έβαλα να μου τον παίξει να χύσω.....το έκανε φυσικά και σε κάποια φάση τελείωσα....Κατσικογάμης


Συμπέρασμα....


Μιλάμε για μεγάλο ζώον.....φυσικά και δεν πρόκειται να την ξαναπάρω...ούτε δωρεάν....
Μαύρο στην τσα2,για το κόλπο του 10λεπτου (μου το είχαν πει τα παιδιά και από πέρυσι ότι είναι αυστηροί με τον χρόνο)....
Χρόνος,τελικά 11 λεπτά.......

Ελπίζω να βοήθησα....Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2014
τετοια κομοδινα, ειναι καιρος να περνουν πουλο απο την πιατσα....Κατσικογάμης
08 Ιανουαρίου, 2014
Για 10€....και πολλά της είναι......Γλώσσα
08 Ιανουαρίου, 2014
ωραιος billy +1Κουλ
09 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@redmanftw,ευχαριστώ...
09 Ιανουαρίου, 2014
Έπρεπε να της ανοίξεις τα πόδια δύναμη ή να της χώσεις κανά μπατσίδι στα κωλομέρια τύπου "σεξουαλικό παιχνίδι" να χαλαρώσει.

[Προσοχή όχι κανονική βία μην έχουμε προβλήματα με το νόμο]

Το είχα κάνει σε μια μαυρούλα και αγρίεψε αλλά όταν κατάλαβε ότι σοβαρολογώ δεν έβγαλε άχνα... Άντε με τις καριόλες νομίζουν ότι βρίσκουμε τα 10άρικα και τα 20άρικα στο δρόμο... κι αν τις αγριέψεις τάχατες μπλόφα ότι θα σου φέρουν τον νταβατζή.

Ρε ούστ βρωμιάρες...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5