Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε πρόσφατα,όχι στις 4...άλλη ημέρα,για ευνόητους λόγους.
Ημέρες γιορτών λοιπόν και μου είχε καρφωθεί να ρίξω ένα μανίκι σε τρανς.Έπεσαν κάποια τηλέφωνα,κάποιες δεν απαντούσαν,άλλες είχαν ραντεβού,άλλες πολύ μακριά.Ο κλήρος έπεσε στην Τζένη.Πολύ ευγενική στο τηλέφωνο,συνενόηση άψογη και τσουπ...Περιοχή Πεδίον Άρεως,απ την πάνω μεριά που ξεκινούν τα δικαστήρια.Εξώπορτα,κυρίως είσοδος πολυκατοικίας και είσοδος στο διαμέρισμα.Ο χώρος είναι όλα τα λεφτά.Δεν έχω μεγάλη εμπειρία με κοπέλες του χώρου,αλλά στις 7-8 επισκέψεις μου σε διαφορετικούς χώρους,εδώ μιλάμε για άλλη κλάση.Έχω δει από ελεεινά σπίτια,μικρά,μέτρια,συμπαθητικά,προσεγμένα.Εδώ είμαστε αλλού και μπράβο στην Τζένη.Θα μου πεις αν μια κοπέλα δεν έχει τέτοια δυνατότητα ? ναι ρε φίλε,αλλά ας είναι τακτοποιημένα και καθαρά..Τέλος πάντων.Στα εδώ..Θα μπορούσα να κάτσω να πιω το ποτό μου και να μιλάω μαζί της,έτσι σαν μια απλή επίσκεψη,με ευχάριστο άνθρωπο και άψογο περιβάλλον.Ήρθαμε όμως να γαμήσουμε και να φύγουμε.Λίγη κουβέντα για αρχή και ντους στο όμορφο και καθαρό μπάνιο της.Η συνέχεια στην κρεβατοκάμαρα..Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες.Τιμά τα λεφτά της με το παραπάνω.Ούτε βιασίνες,ούτε κουτοπονηριές.Προσπαθεί με κάθε τρόπο να περάσεις καλά.Η εμφάνιση στο πρόσωπο σχεδόν όπως στις φωτογραφίες,πρέπει να έχει κάποια χρονάκια,δεν μου φάνηκε πιτσιρίκα.Το σώμα όπως στις φώτος,περιποιημένη,βαμένη,με κατάλληλη ενδυμασία.Να επισημάνω ότι σκιάχτηκα με το παπάρι της..Σε σημείο μάλιστα που μετά το τέλος της συνεύρεσης,δεν έχω ξανασκευτεί να συνεχίσω το συγκεκριμένο νταλαβέρι,με τέτοιου είδους κοπέλες..Ο χρόνος θα δείξει...Παπάρι μακρύ,χοντρό και με κεφάλα...Οι παθητικοί θα καλοπεράσουν....Από στήθος δεεεν,δεν περίμενα μεγάλο,αλλά έστω κάτι...Έχει ξεκινήσει κάποια διαδικασία λέει...
Απ' ότι μου είπε δεν βγαίνει τσάρκα,άρα έξω δύσκολα...Δουλεύει με σταθερή πελατεία.Δεν ξέρω αν βοήθησα,διαβάστε,ζυγίστε και αποφασίστε..
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 04, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 malkotto_94, OUROBOROS, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2014
τα είχα πει τα ζητήματα ! Το κορίτσι την ιδρώνει την φανέλα διότι το γουστάρει το άθλημα

και έχει ένα κολαράκι, σκέτο βούτυρο, να το γαμάς με τις ώρες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1