Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγο πριν αλλάξει ο χρόνος λοιπόν,ήθελα να τον "αποχαιρετήσω" με μία συνεύρεση "σίγουρη"...Τι εννοώ σίγουρη θα αναρωτηθούν πολύ,αλλά την απάντηση θα την καταλάβουν πως μιλάμε για κάτι καλό και όχι για κάποιο πείραμα ή ξεπέτα...Για τέτοιες περιπτώσεις οι περισσότεροι από εδώ συνιστούν Λίντα...!

Γυναίκα που πρωταγωνιστεί στο χώρο αρκετό καιρό,πάρα πολλοί συναγωνιστές έχουν γράψει τα καλύτερα για τις υπηρεσίες της.Έτσι λοιπόν αφού βεβαιώθηκα πως θα εργάζεται εκείνη την ώρα κατευθύνθηκα προς το παραπάνω ίδρυμα.
Παρκάρισμα εύκολο σχετικά με άλλες φορές και είσοδος στο στούντιο.Με υποδέχτηκε ο κύριος της υποδοχής όπου και φώναξε τη Λίντα για να τη δω.Δεν θα προχωρήσω σε περιγραφή καθώς είναι μία γυναίκα που όλοι λίγο πολύ γνωρίζουν.
Επιλογή του προγράμματος και είσοδος στο δωμάτιο για την δεύτερη φορά κατά σειρά συνάντησή μας...

Δεν άργησε να έρθει και έτσι μόλις τελείωσα το ντούζ μπήκε στο δωμάτιο για να ξεκινήσουμε...Με θυμόταν παρόλο που έχει περάσει αρκετός καιρός από την πρώτη φορά που συναντηθήκαμε,και έτσι ξεκίνησε να με πειράζει για το μεγάλο διάστημα που είχα να την επισκεφτώ.
Τρυφερά χάδια και μασάζ ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών.Αφού μου άλειψε τη πλάτη με λάδι ξεκίνησε να με χαιδεύει και να προσφέρει χάδια με πολύ καλή τεχνική.Πάρα πολύ καλή και στο μασάζ όπως ανέφερα παραπάνω με πολύ καλές κινήσεις στη πλάτη τα πόδια και τον αυχένα.Γύρισα απ'την άλλη πλευρά και συνέχισε με τριψίματα σε στυλ body to body όπου η διάθεση ανέβηκε κατακόρυφα...Φιλιά παντού,σχεδόν σε όλο το σώμα ενώ ιδιαίτερη περιποίηση έδωσε στα @@@κια με άψογο καραμέλωμα για ώρα.Πέρασμα του προφυλακτικού και συνέχεια στο στοματικό το οποίο εάν δεν την είχα σταματήσει μπορεί και να δίναμε πρόωρο τέλος στη συνάντησή μας...Να αναφέρω πως η στάση η οποία είχε πάρει καθ'όλη τη διάρκεια του στοματικού επέτρεπε κάποια παιχνίδια με το "γατάκι" της...

Έναρξη στο σεξ με τη Λίντα από πάνω να κινείται με αργούς ρυθμούς αλλά και με άψογη συμμετοχή.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα,αλλά είναι και μία στάση που προτείνεται με τη Λίντα.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για αρκετή ώρα,προσφέρθηκε δε να μου κάνει πάλι μασάζ αλλά η ώρα είχε περάσει και έπρεπε να φύγω καθώς με περιμένανε για την αλλαγή της χρονιάς...Μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε από το δωμάτιο ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον,πράγμα το οποίο θα γίνει σύντομα...!

Συμπερασματικά,μία συνεύρεση τέλεια που θα έχω καιρό να θυμάμαι.Πιστεύω πως αν και ήταν η τελευταία μου συνεύρεση για το 2013 ήταν απ'τις καλύτερες χωρίς υπερβολή!Συναγωνιστής που δεν έχει επισκεφτεί τη Λίντα πρέπει να την βάλει στη λίστα του και θα περάσει καλά καθώς δύσκολα φεύγεις δυσαρεστημένος από τις υπηρεσίες της.

Αυτά για την επίσκεψή μου στη Λίντα η οποία ήταν και η τελευταία για το 2013,τώρα κάποιοι από εσάς μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού