Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή μεσημέρι στις 12.45 , άκουγα και διάβαζα για αυτήν αλλά δεν την είχα πετύχει σε τσάρκα μου . Κατέβηκα μια γρήγορη καταδρομική για να την δώ . Ανέβηκα τις σκάλες χτύπησα , άνοιξε η τσα τσα με πέρασε στο σαλόνι στα δεξιά , περίμενε και άλλος συναγωνιστής ενώ η Βικτωρία ήταν στο δωμάτιο. Περίμενα αρκετή ώρα και χάζευα στην τηλεόραση τσόντα από τα 80’s. Εμφανίστηκε η Βικτώρια , ξανθιά μίλφ με το μαλλί πιασμένο κότσο(στο δωμάτιο τα λύνει) με κανονικό σώμα πολύ σφιχτό και 2άρι βυζί , πρόκειται για μία ρωσίδα μίλφ που το καλοκαίρι πετύχαινα στα στουντέλα της Ιωαννίνων , μετά εξαφανίστηκε για κάνα 2μήνο και εδώ και 3-4 εβδομάδες εμφανίστηκε εδώ πέρα. Πέρασε ο συναγωνιστής που ήταν πρίν από μένα , έφυγα να ρίξω μια ματιά και σε 3-4 σπίτια δίπλα και επέστρεψα μίας και ο στόχος είχε κλειδώσει. Επέστρεψα το λοιπόν πλήρωσα την τσα τσα και πέρασα στο δωμάτιο που βρίσκεται στο κεντρικό σαλόνι , με το στρογγυλό κρεβάτι(φώτος στον Ρομαντισμό) που χαρακτηριστικό του είναι ο πολύ χαμηλός φωτισμός. Περίμενα στο κρεβάτι και ταυτόχρονα έγραφα από το κινητό μου ενημέρωση για τα σπιτάκια που επισκέφτηκα. Μπήκε μέσα η Βικτώρια και μου λέει , δεν σε αφήνουν ήσυχο οι γυναίκες σου εεε? , χαμογέλασα , άφησα το κινητό στο κομοδίνο και ξάπλωσα . Αυτή έβγαλε τα ρόζ εσώρουχα που φορούσε και τα άφησε στο κομοδίνο . Ήρθε από πάνω μου και μου ζήτησε συγνώμη διότι όπως είπε τα χέρια της είναι κρύα αλλά θα τα ζεστάνει άμεσα. Μου προέταξε τα βυζιά της και εγώ άρχισα να τα γλύφω , γρήγορα γρήγορα αρχίσαμε να φιλιόμαστε πολύ παθιασμένα , κατέβηκε γρήγορα προς τα κάτω και άρχισε να γλύφει τα αρχίδια μου , αργά και με σάλιο χωρίς να τα πονάει όπως κάνουν μερικές μερικές , μετά από αρκετή ώρα γλείψιμο αρχιδιών , έβαλε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πολύ καλή , βαθιά και υγρή . Χωρίς να βγάλει τον πούτσο μου από το στόμα της γύρισε το κορμί της και με καβάλησε σε στάση 69 , άρχιζα να γλύφω τόσο το μουνί της όσο και την κωλοτρυπίδα της , συνεχίσαμε έτσι μερικά λεπτά ακόμα , της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , κατέβηκα ανάμεσα στα πόδια της και συνέχισα να γλύφω το μουνί της , εκστασιασμένη πότε μου τράβαγε τα μαλλιά πότε έπαιζε την κλειτορίδα της όταν φυσικά έβρισκε ελεύθερο πεδίο από την γλώσσα μου και πότε με τράβαγε για να με φιλήσει , το σκηνικό κράτησε σχεδόν δέκα λεπτά(πρώτο χτύπημα πόρτας από την υπηρεσία) και μου είπε ξέρεις τι ακριβός να κάνεις σε μια γυναίκα , αφού με την σειρά της με έγλυψε για λίγο ξανά μου πέρασε το προφυλακτικό , εγώ γονατιστός στο κρεβάτι έκανε κίνηση και με καβάλησε , την ανεβοκατέβαζα με τα χέρια μου πάνω στον πούτσο μου ενώ τα στόματα μας δεν ξεκολλούσαν , αλλάξαμε στάση στήθηκε στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , αντέχει και δυνατό σφυροκόπημα(δεύτερο χτύπημα πόρτας από την υπηρεσία),τραβήχτηκε μπροστά , μου έβγαλε το προφυλακτικό , εγώ γονατιστός στο κρεβάτι και αυτή με το κεφάλι ανάποδα ανάμεσα στα πόδια μου έγλυφε με μανία τον πούτσο μου , τα πόδια της διάπλατα ανοιχτά , μου έπιασε το χέρι μου και με προέτρεψε να παίξω το μουνί της , κάτι που έκανα , μερικά λεπτά αργότερα τελείωσα στο στόμα της . Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και πλύθηκε , φόρεσε τα ρόζ εσώρουχα της με φίλησε σταυρωτά στα μάγουλα και αφού μου είπε 3 φορές ευχαριστώ έφυγε χαμογελώντας από το δωμάτιο λέγοντας μου ότι με περιμένει σύντομα ξανά. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 25 λεπτά(μόνο με την Βαλέρια στο Αλκαμένους 113 έχω κάτσει παραπάνω )και παρόλο που η υπηρεσία χτύπησε 2 φορές την πόρτα , δεν πτοήθηκε καθόλου , πολύ καλή συμμετοχή , δεκτική τιμάει το 20εύρω μέχρι το τελευταίο του λεπτό. Από τις περιπτώσεις μίλφ που σίγουρα θα ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.444
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2014
ξερόχυσα. Θέλω να την ξαναπάρω τώρα. +1 Μαύρο στην τσατσά!
06 Ιανουαρίου, 2014
+1 ετσι ακριβως ειναι μεσα η Βικτωρια
07 Ιανουαρίου, 2014
Εξαιρετικη ειναι παρα πολυ καλη επαγγελματιας, φιλικη, και δεν βιαζεται με το τιποτε,
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3