Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δανείζομαι τον τίτλο της γνωστής τηλεοπτικής εκπομπής για να περιγράψω την εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα μιας και θεωρώ ότι την αντικατοπτρίζει τέλεια. Είναι ένα κορίτσι που είχα δει άλλη μια φορά και μπορώ να πω ότι δεν με είχε αφήσει ασυγκίνητο. Εμφανισιακά είναι πολύ όμορφη και γλυκιά για τα γούστα μου, καστανόξανθη, με μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους, πράσινα υπέροχα μάτια και όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί και μικρό καλοσχηματισμένο κωλαράκι και ίσια αδύνατα πόδια. Αυτό που κάνει τη διαφορά πιστεύω σε σχέση με τις συναδέλφους της, είναι το κέφι της και το χαμόγελό της. Στο σαλόνι μες στη χαρά, το γέλιο της δονούσε τους τοίχους, ενώ ήταν και ετοιμόλογη σε ένα λογοπαίγνιο που της έκανα. Αρκετό καυλάντισμα στο σαλόνι, έκατσε στα πόδια μου, μου άρπαξε το χέρι μου και το έβαλε να τρίβει το αιδοίο της....δεν ήθελα και πολύ για να ενδώσω...άλλωστε για 20 ευρώ άξιζε το ρίσκο...

Πέρασμα στο δωμάτιο, όπου θα συμφωνήσω και με τον φίλο μου που με περίμενε στο σαλόνι, ότι είναι ψιλοάθλιο...Μύριζε κλεισούρα, τα σεντόνια αρκετά βρώμικα και είδα κάποιους λεκέδες, το καλαθάκι των σκουπιδιών γεμάτο ενώ και το κρεβάτι ήταν ελαφρώς άστρωτο. Είχε έναν καθρέφτη θεοβρώμικο πίσω από το κρεβάτι και έναν στον τοίχο. Τοπικό πλύσιμο στο νιπτήρα και μικρή αναμονή, ακούγοντας τις φωνές και τα γέλια της Αλεξάνδρας με τους πελάτες στο σαλόνι....

Μπαίνοντας στο δωμάτιο η κορασίδα, πολλές από τις ανησυχίες μου πήραν δρόμο άμεσα, μιας και καταπιάστηκα να ασχολούμαι με το μικρό της στηθάκι και τις πεταχτές ρώγες της...Στην αρχή απέφυγε κάποια επαφή των στομάτων μας και αναλώθηκε σε πεταχτά φιλάκια στη μύτη, στα μάγουλα, στο λαιμό μου...Πέρασμα προφυλακτικού σε ημίσκληρο πέος και ξεκίνημα του στοματικού της. Δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, απλό ανεβοκατέβασμα πάνω στον κορμό τους πέους μου, χωρίς χέρι όμως, ενώ παρέλειψε να ασχοληθεί και με τη γύρω περιοχή...Κράτησε αρκετά η περιποίηση της και με είχε κάνει "σκληρό"...Στο μεσοδιάστημα φάνηκε ότι χαλάρωσε μαζί μου λίγο και αρχίσαμε να δίνουμε πεταχτά φιλιά στο στόμα. Η κοπέλα πραγματικά με τα μάτια της από κοντά μπορεί να σε ζαλίσει έτσι όπως σε κοιτάει ναζιάρικα....Εγώ δεν ασχολήθηκα στοματικά μαζί της, μιας και δεν μου γεννήθηκε η επιθυμία να πλησιάσω τόσο πολύ στο σεντόνι....

Πρώτη και μοναδική στάση της συνεδρίας μας το ιεραποστολικό σε 2 παραλλαγές. Ήθελα να βλέπω το μουτράκι της και τα μάτια της καθ'όλη τη διάρκεια της πράξης. Καλή αίσθηση κατά τη διείσδυση, δεν είχε βάλει καθόλου κρέμα, πολύ σφιχτή και μπήκα αργά μέσα της. Καλή ανταπόκριση από μέρους της, με συσπάσεις και με καλό κούνημα της λεκάνης της....Αργοί ρυθμοί σε gfe κλίμα, τα φιλιά πληθύνανε, αρκετές δαγκωματιές και γλειψίματα εκατέρωθεν και πολύ οπτική επαφή. Στην αρχή τα πόδια της τυλιγμένα γύρω μου και βαθιά διείσδυση, στο ξυρισμένο της αιδοίο. Είχα και την ευκαιρία να ξαναπεριποιηθώ καιτο στήθος της. Αργότερα έφερα τα πόδια της πίσω και ενωμένα, οπότε και η αίσθηση έγινε ακόμα καλύτερη και η γωνία διείσδυσης με ερέθισε πιο πολύ. Ανέβασμα ρυθμού, ωραίες εκφράσεις στο πρόσωπό της και αναστεναγμοί και βλέποντας από τον καθρέφτη την όλη φάση, μετά από λίγο, με βρήκε το τέλος μέσα στο αιδοίο της....

Η Αλεξάνδρα χωρίς να κάνει κάτι το εξαιρετικό και τέλειο, με έκανε να περάσω πολύ καλά. Η φυσική της ομορφιά και το ταπεραμέντο της αντισταθμίζουν τις ατέλειες στο δωμάτιο και σε κάνει να τις ξεχάσεις. Κινείται σε gfe ρυθμούς ενώ δείχνει και υπομονή και δε νοιάζεται για τις φωνές της υπηρεσίας η οποία μετά το 10λεπτο σπάει όρχεις.Θυμός Για 20 ευρώ πιστεύω ότι αξίζει.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2014
Δωματιο ψιλοαθλιο οπως το περιγραφεις και εβαλες "6" στην σχετικη κατηγορια ?

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
(Updated: 04 Ιανουαρίου, 2014) 04 Ιανουαρίου, 2014
στην προηγούμενη κριτική αφέθηκαν υπόννοιες για κονδυλώματα,εσύ παρατήρησες κάτι;
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

cheyenne και γω αυτό θα του ελεγα, αλλα μαλλον είναι θεμα απειριας του συναγωνιστη... εγω που τα εχω γυρισει όλα τα δωματια σε όλα τα μαγαζια, 3 εως 4 του βαζω... τεσπα... και στην Αλεξανδρα μονο 8 σε εμφανιση? κριμα... για μενα 9 είναι, αλλα τα σνομπαρεις τα μπουρδελοκοριτσα, φιλαρακο...

υγ: για τα κονδυλώματα μου ειπε ότι δεν παρατηρησε κατι... αλλα αυτά παιδια ερχονται και φευγουν... (καυτηριάζονται και μετα από λιγο καιρο ξαναεμφανίζονται, σωστα;)
O
Orestis_Kou
05 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να σου πω την καθαρή μου αλήθεια απέφυγα να τη γλείψω/περιποιηθώ κοντά στη γεννητική της περιοχή και λόγω κατάστασης σεντονιών, οπότε δεν είχα καθαρό πεδίο να εξετάσω την κατάσταση...πάντως από όσο μπόρεσα να δω, δε διέκρινα ούτε ελιές, ούτε σπυριά ούτε τίποτα....τώρα κάποιος άλλος μπορεί να βοηθήσει περισσότερο...
05 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπράβο λαγουδάρα μου.............Κατσικογάμης
05 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν θελω να σε τρομαξω φιλε αλλα αμα εβγαλε να εισαι σιγουρος οτι θα ξαναβγαλει οχι τωρα αλλα μελλοντικα σιγουρα δεν τα ξεφορτωνεσε ετσι απλα επισης υπαρχει και κινδυνος να κολλησεις και με προφυλαξεις....αν δεν το ξερετε...
aqw
aqw
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6