Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126759
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νεα Αφιξη στην Βιλλα.Ελενη,Milf,απο Ουκρανια δηλωσε στο σαλονι,αδυνατη,με πεσμενο/κρεμασμενο δυαρακι στηθος (με ωραιες καυλομενες ρωγες),ωραια κωλαρα που διαγραφοτανε ομορφα στο στρινγκ που φορουσε...προσωπο ελαφρως σπασμενο κ οχι ιδιαιτερα ομορφο....παρουσιαστηκε λιγο βιαστικα κ βαριεστημενα στο σαλονι,μιας κ ειχε ηδη δυο δωματια κατηλειμμενα....πηδανε αβερτα τα γυρω χωρια....ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Προγραμματα 30 απλο
Σταση 69 κ ελευθερο ακα στα 50 ευρω....
κ φουλ προγραμμα στα 70 με 2 εκτονωσεις....Κατσικογάμης
Ο χωρος ειναι αψογος,δεν χρειαζεται να τα ξαναγραψω κ το δωματιο καθαρο κ χωρις μυρωδιες..επισης ειχε θερμαντικο σωμα,με αποτελεσμα να μην ξεπαγιαζουν τα παπαρια των συναγωνιστων....Κουλ
Ελενη μπηκε στο δωματιο με διαθεση για κουβεντα...ακομη κ στην πιπα συνεχισε να μιλαει...επικεντρωθηκε στην βαλανο κυριως με ενα τυπικο ανω του μετριου τσιμπουκι...
Δυο στασεις μια απο πανω,οπου κουνηθηκε καλα κ μια πισωκολλητο,οπου στηθηκε τιμια κ τον εφαγε υπομονετικα....Ελευθερα πιασηματα ειχα την ευχαιρια να κανω,δεν διαμαρτυρηθηκε στα χουφτωματα μου,γλωσσοφιλα κ τα τιαυτα δεν επιδιωξα καν να κανω μαζι της....περισσοτερο ειχα αναγκη για δυνατο Σεξ σημερα,οποτε δεν ασχοληθηκα καν με Gfe κατασταση...αλλα ετσι οπως την εκοψα,δεν ειναι για gfe....Τελειωσα,στραγγιξα κ βγηκα...ξανα κουβεντα κ αναλυση απο την ιδια (εγω ακουγα κυριως αυτα που ελεγε) κ αποχωρηση....τυπικη καταθεση για μενα,οπου δεν νομιζω οτι σε 2 επαναληπτικη φορα θα μου δωσει το κατι παραπανω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2014
Χυσιματα εκτος καποτας κανει η θα ξενερωσουμε;
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να κρινω απο καποια πραγματα που μου ελεγε μεσα στο δωματιο,δεν νομιζω φιλε μου...
04 Ιανουαρίου, 2014
+1...Γερο-μύστης
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΈρωταςΈρωτας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4