Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
την παραμονή της πρωτοχρονιάς θα την χαρακτήριζα από τις χειρότερες που εχω περάσει τα τελευταία χρόνια και η πρωτοχρονιά με βρήκε με αρνητική διάθεση. Κάτι έπρεπε να κάνω να ξορκίσω το κακό... έτσι μιας και ημουν στην περιοχή είπα να δω τριγύρω. Ψάχνωντας στο ίντερνετ είδα ότι στο sensuality ήταν η Λίντα έτσι αμέσως μπήκα στο bourdela να διαβάσω κριτικές και να επιβεβαιώσω οσα έχω ακούσει. Αυτά που διάβασα μου έφτιαξαν την διάθεση και δεν άργησα να το πάρω απόφαση, τι καλύτερο να ξεκινήσει ο νέος χρόνος με ένα καλό γαμήσι(να τον γαμήσουμε εμείς για να μην μας πάει γαμιώνταςΜεγάλο χαμόγελο) Πριν ξεκινήσω είπα να πάρω ένα τηλέφωνο για επιβεβαίωση και ευτυχώς που πήρα και δεν πήγα από εκεί, μου είπε ότι είχε πολύ κόσμο αναμονή και καλό θα ήταν να πάω πιο αργά. Τελικά είχαν και άλλοι την ιδια ιδέα με μένα.. Μιας και δεν με κυνηγούσε τίποτα το άφησε για πιο αργά πράγμα που με διευκόλυνε και στο παρκάρισμα στην έρημη πρωτοχρονιάτικη Αθήνα.
Πρώτη φορά στο μαγαζί και η εντύπωση που μου έδωσε ήταν πολύ θετική, περιποιημένο, μοντέρνο, καθαρό, ευρύχωρο. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να περιμένω πολύ στο σαλόνι καθώς μόλις είχε τελειώσει ο προηγούμενος πελάτης. Για να πω την αλήθεια στο "σαλονάρισμα" δεν μου έκανε πολύ εντύπωση καθώς εμφανίστηκε αστραπιαία με την πετσέτα από το ντούζ! Αντε λέω, πάμε και βλέπουμε.
Το δωμάτιο, μεγάλο, καθαρό ,φρεσκοσφουγγαρισμένο με καθαρές πετσέτες αρκετά γουστόζικο με kinky διάθεση. κάνω το ντουζάκι μου και περιμένω ,ευτυχώς όχι πολύ.
Έρχετε η Λίντα με πολύ ευχάριστη διάθεση και μου στήνετε μπροστά στον καθρέπτη τρίβωντας την κωλάρα της στον πούτσο μου. Δεν ήθελα και πολύ για να γίνω τούρμπο καθώς η αγαμία των τελευταίων μηνών είχε βαρέσει κόκκινο!Γλώσσα
Για να μην τα πολυλογώ άρχισε το παιχνίδι με φιλιά, γλυψίματα δείχνοντας ότι είναι εργαλείο για βαριά χρήση. Οκ ,με την πίπα δεν ξετρελάθηκα, εχω δει και καλύτερες, αλλά ήταν πάρα πολύ υπομονετική και με ρώταγε πως είμαι, δεν ήθελε να με τελείωσει πρόωρα. Επειδή είχα γίνει τούμπανο την γύρισα μπρουμητα να βλέπω την κωλάρα της και άρχισα το σφυροκόπημα στο οποίο διαπίστωσα ότι γουστάρει τα μπατσάκια στα κωλομέρια και γενικά όπως είπα είναι για βαριά χρήση. Δυστυχώς η πολυμηνη αποχή μου από το άθλημα δεν με άφησε να το ευχαριστηθώ ,ετσι δεν άργησε να έρθει το τέλος, πράγμα που μάλλον την δυσαρέστησε καθώς φαίνεται το γουστάρει το άθλημα.
Συνεχίσαμε με μασαζάκι και κουβεντούλα χωρίς βιασύνη.
Σε γενικές γραμμές θεωρώ ότι η Λιντα είναι the best value for Money από την μεχρι στιγμής εμπειρία μου.Πρόθυμη και ορεξάτη να σε ικανοποιήσει, αντέχει το σκληρό παιχνίδι, δεν θα πεί εύκολα όχι, σου δημιουργεί μια αίσθηση οικιότητας και όχι ξεπέτας . Πρώτη φορά βλέπω κοπέλα που δεν θέλει να σε ξεπετάξει
Στα θετικά ότι δεν υπήρχε πίεση χρόνου και δεν χτυπήσαν την πόρτα όταν πέρασε η ώρα.
Σίγουρα θα την ξαναέβλεπα και είναι στα στάνταρ μου πλέον ( να θυμηθώ την επόμενη να έχω "ξεφορτώσει" από πρίν)
Έφυγα με πολύ καλύτερη διάθεση από αυτή που πήγα και ελπίζω αυτός ο χρόνος να πάει καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίντα
perpetouas
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού