Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σ'αυτό το μαγαζί η μόνη πόρνη που μου έχει ξεφύγει μέχρι στιγμής είναι η Κάρμεν.
Όταν την πάρω κι αυτή θα έχω πάρει όποια κινήθηκε εκεί μέσα,οπότε και θα θέλω καινούργιες.
Η Τατιάνα είναι μελαχρινή με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους,κοντή στο ύψος με τραχύ πρόσωπο σχεδόν σκυθρωπό.
Διαθέτει 2άρι φυσικό βυζί πεσμένο,το σώμα της είναι το κλασσικό βαλκανικό με χαμηλό κέντρο βάρους
ενώ ο κώλος της είναι τροφαντός και γεροδεμένος.Η σούφρα της είναι άριστα δουλεμένη και όπως καταλαβαίνετε
κάνει και πρωκτικό στα 10 ευρώ που είναι η τιμή του προγράμματος,εγώ επέλεξα το απλό πρόγραμμα.
Παλιότερα σε άλλο μαγαζί ξεκίνησε με ελεύθερο στοματικό αλλά στην πορεία το παράτησε ή το επιλέγει.
Στα δόντια δεν έχει και την καλύτερη υγιεινή αλλά γενικώς στα υπόλοιπα δεν έχω παρατηρήσει κάτι ανησυχητικό.
Προκαταρκτικά κάνει η Τατιάνα με φιλιά και γλυψίματα,δακτυλιάσματα δέχεται όπως και γλωσσόφιλα
που δείχνει να τα επιδιώκει (τουλάχιστον όταν γαμιέται σκληρά) ενώ ούτε στο 69 δεν λέει όχι
απ'ότι έχει δείξει καθώς φαίνεται από την ανύπαρκτη άμυνα.Χουφτώματα και γλυψίματα στα βυζιά επιτρέπονται.
Στο πρόγραμμα η υπηρεσία αναγγέλει φουλ αλλά κακώς βέβαια γιατί δεν υπάρχει τελειωτικό στοματικό
κι όπως έγραψα το ελεύθερο στοματικό το έχει σταματήσει ή το επιλέγει μιας που δεν το κυνηγάω.
Από έξτρα μην μπείτε στην διαδικασία να ζητήσετε κάτι γιατί θα είναι χαμένος κόπος όσον αφορά
εκσπερματώσεις στόμα και πρόσωπο ή οτιδήποτε άλλο φανταστείτε.Το πολύ-πολύ να δεχτεί η Τατιάνα χύσιμο
στα βυζιά.Το "φανταστείτε" το έγραψα γιατί έχει επικρατήσει ότι οι πόρνες που δεν είναι μοντέλα
τα κάνουν κι όλα.Αυτό βέβαια δεν υφίσταται ως κανόνας.Εμένα όσα ακάποτα γαμήσια (που δεν ενέδωσα)
μου έχουν τύχει είχαν να κάνουν κατά 80% με μουνάρες και όχι με δευτεροκλασσάτες εμφανισιακά.
Έχει εξήγηση (κι αυτό) φυσικά.
Στις μουνάρες εκτός από τους ενεργητικούς πηγαίνει και πλήθος ομοφυλόφιλων οπότε κι αυτές
ως άνθρωποι κάποιες φορές στην ψυχολογία τους αναζητούν να νιώσουν γυναίκες με τον κλασσικό τρόπο.
Αν ρωτήσετε την οποιαδήποτε πόρνη για το τι προτιμά μεταξύ του να τον παίρνει ή να τον δίνει
θα διαπιστώσετε ότι δεν τους αρέσει να γαμάνε άνδρες,απλά είναι η δουλειά τους έτσι και το αποδέχονται.
Η πίπα της Τατιάνας είναι πολύ βαθιά,όχι πολύ υγρή αλλά ικανοποιητική στην εξέλιξη,δόντι δεν υπάρχει καθόλου.
Στα deepthroat όμως δεν μπορεί να πετύχει βέλτιστο αποτέλεσμα ενώ το αρχιδογλύψιμο συνήθως το αποφεύγει.
Στο γαμήσι η Τατιάνα έχει το καλό ότι λόγω ακριβώς του χαμηλού κέντρου βάρους της σταθεροποιείται εξαιρετικά
στα 4 οπότε τουλάχιστον εγώ την γαμάω πολύ δυνατά και το ευχαριστιέμαι ενώ δέχεται και σφαλιάρες.
Εξαιρετικό το βίδωμα των γονάτων της στο κρεβάτι οπότε αφου δεν "φεύγει ή χύνεται" στο κρεβάτι
αποτελεί μία καλή λύση για δυνατό γαμήσι.Στις λοιπές στάσεις δεν μπορώ να πω ότι έχει κάτι το διαφορετικό
σαν ατού αν και τις κάνει όλες χωρίς να γκρινιάζει.Βιαστική πάντως δεν είναι καθόλου κι αυτό είναι
άλλο ένα πλεονέκτημα μαζί της.Η υπηρεσία σ'αυτό το σπίτι είναι μέτρια χρονικά γιατί συνήθως στο δεκάλεπτο
και κάτι υποδηλώνει την εμφάνισή της χωρίς χτυπήματα πόρτας αλλά με λεκτική ειδοποίηση προς την κοπέλα.
Ωστόσο δεν έχει παρατηρηθεί συνεχόμενη ενόχληση σε "κύματα" μετά την πρώτη που γίνεται (όπως αλλού).
Η Τατιάνα πάντως δεν είναι ξεπέτα και αυτά τα λίγα που μπορεί να κάνει καλά,τα κάνει με υπομονή
γράφοντας την υπηρεσία.Όποιος θέλει να ασχοληθεί σ'αυτό με τις πόρνες,θα βγει κερδισμένος σε ηδονή.
Στον χώρο παρέμεινα 15 λεπτά "γεμάτα" ενώ ενόχληση είχα μόνο μία φορά.
Τα δωμάτια στο σπίτι είναι οριακά αποδεκτά για την περιοχή με μόνο βασικό μειονέκτημα το δωμάτιο δίπλα στην κουζίνα.
Εκεί υπάρχει ένα τεράστιο κενό στον τοίχο πάνω δεξία όπως μπαίνουμε που συνορεύει με την κουζίνα και τον χώρο
που πλένονται οι κοπέλες.Είναι λάθος αυτό γιατί ακούγονται όλα,προσωπικά μπαίνω σε όλα τα δωμάτια
γιατί δεν με νοιάζει.Στο δωμάτιο αυτό επίσης (για όποιους δεν γνωρίζουν) η πόρτα κλείνει οριστικά απ'έξω
με κινητό πόμολο που κουβαλάει η υπηρεσία κι όταν τελειώνει το ντέρμπι με τις κοπέλες έρχεται κι ανοίγει.
Κατά τα άλλα τα σεντόνια και τα στρώματα είναι σε μια αποδεκτή κατάσταση για την περιοχή ενώ νερά και βρωμιές
δεν έχει στο πάτωμα,η κλεισούρα ως οσμή είναι υπαρκτή κάποιες φορές όπως και πιθανή η μπόχα κάποιες άλλες.
Οι βρυσές είναι οκ σαν λειτουργία ενώ η θερμοκρασία δωματίων είναι αρκετά καλή μιας που τα κλιματιστικά
ανοίγουν αμέσως.Συνοπτικά η Τατιάνα δεν ανήκει στα στάνταρντς μου αλλά αποτελεί μία λύση όταν γενικώς σερφάρω
στην περιοχή.Δεν είναι η φοβερή εμπειρία στο δωμάτιο αλλά για 10 ευρώ πιστεύω ότι είναι μια χαρά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2014
καλημέρα τι κάνετε παιδιά. Θέλω να ρωτήσω για την Τατιάνα, Ξέρει κανείς αν λειτουργεί Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1