Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452303
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια κοπέλα που έχω δει αρκετές φορές σε τσάρκες μου, αλλά μονό μια φορά την έχω τιμήσει εδώ και πάρα πολύ καιρό. Ψηλή, νεαρή, ξανθιά με ίσα μαλλιά στο ύψος της ωμοπλάτης περίπου. Πρόσωπο με όμορφα, sexy χαρακτηριστικά. Σώμα αρκετά σφιχτό με πολύ ωραίο σφριγηλό στήθος. Δυνατό σημείο της κατά την άποψη μου η περιφέρεια της.
Κοπέλα που καλύπτει σε μεγάλο βαθμό τα εμφανισιακά μου standards και έτσι στην πρώτη τσάρκα της νέας χρονιάς έμελε να είναι η εκλεκτή, σε πρόγραμμα με 69, που στο συγκεκριμένο studio κοστίζει 60 ευρώ.

Χρειάστηκε να περιμένω κάποια λεπτά στο δωμάτιο με το στρογγυλό κρεβάτι. Ένα δωμάτιο, ευρύχωρο, άνετο, καθαρό, με ντουζιέρα, σφραγισμένες παντόφλες και πετσέτα. χαμογελαστή έκανε την είσοδο της ευχές για την νέα χρονιά και αφού αλλάξαμε δυό τρείς κουβέντες μου πρότεινε να μου κάνει μασάζ για ξεκίνημα. Δεν αρνήθηκα, ξάπλωσα μπρούμυτα και αφέθηκα στα χέρια της, Με χαλάρωσε αρκετά, χωρίς να είναι επαγγελματικών προδιαγραφών η χειρομάλαξη της, ήταν αρκετά καλή. Σε κάποια στιγμή άρχισε να περνάει αργά και ερεθιστικά τα νύχια της σε όλη την πλάτη και τους γλουτούς μου, για να νοιώσω μια γλυκιά ανατριχίλα. Το κατάλαβε, χαμογέλασε, συνέχισε με ένα πολύ καλό body to body, δίνοντας έμφαση την επαφή τους στήθους της με το σώμα μου. Φιλιά και χάδια στον αυχένα και τα αυτιά μου, δίνοντας έναρξη στο σεξουαλικό κομμάτι της διαδικασίας.

Γύρισα ανάσκελα και ξεκίνησε να με φιλάει στο λαιμό και το στήθος μου, κατεβαίνοντας πιο χαμηλά για να ασχοληθεί για κάποιο διάστημα με τα @@κια. Πέρασμα προφυλακτικού και καλό στοματικό, με ποικιλίες, βαθύ, χωρίς χρήση χεριού. Ανέλαβα με την σειρά μου, δράση ξαπλώνοντας την ανάσκελα. Αρχίζοντας από τα αυτιά της, και περνώντας από όλο της το σώμα, προσηλώθηκα στο «γατάκι της», για κάμποση ώρα αφού έδειχνε να απολαμβάνει την περιποίηση μου, μιας και οι συνεχείς παροτρύνσεις της, τόσο με λόγια όσο και με χάδια επιβεβαίωναν του λόγου το αληθές.

Sex σε τέσσερεις στάσεις αρχίζοντας με ιεραποστολικό, στάση του λωτού και cow girl. Το τέλος μας βρήκε στα τέσσερα, μια στάση που θεωρώ ιδανική για τα προσόντα της Ξένιας. Σε όλη την διαδικασία η συμμέτοχη της αρκετά καλή, με σωστά στησίματα, φωνούλες και βογγητά χωρίς υπερβολές, ανάλογη ανταπόκριση και πρωτοβουλίες από μέρους της. Μετά το τέλος ξάπλωσε δίπλα μου, μιλήσαμε σε φιλικό κλίμα, νέες ευχές, ευχαριστίες και αποχώρηση.

Σήμερα με την Ξένια πέρασα πολύ καλύτερα από τι την πρώτη φορά. Είχε αρκετή διάθεση, η τεχνική της βελτιωμένη, άνεση χρόνου και καλό social time.Είχαμε αρκετή οικειότητα και χημεία, και εν ολίγοις η συνάντηση μας ήταν άκρως ικανοποιητική.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ξένια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2014
Η Ξένια είναι από τις κοπέλες που συνδιάζουν ωραίο, σφιχτό κορμί με μια ιδιαίτερη συμπεριφορά για κοπελα του χώρου. Είναι ντομπρα, ειλικρινής και αυτό που υπόσχεται, αυτό ακριβώς δίνει.

Καλή χρονιά σε όλα τα μέλη...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1