Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314902
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανή σιέστα, υπνάκος, για να δω σε όνειρο μου πως κάνω sex με την Μελίνα, για να ξυπνήσω ερεθισμένος..
Μια κοπέλα που έχω συναντήσει κάποιες φορές στις τελευταίες μου τσάρκες. Νεαρή, μελαχρινή με μακριά μαλλιά. Πρόσωπο με όμορφα Ευρασιατικά – ελαφρώς - χαρακτηριστικά. Πλούσιο ενισχυμένο στήθος, με μεγάλες σκουρόχρωμες θηλές. Αφράτη περιφέρεια, ανάλογοι μηροί. Σίγουρα θα βοηθήσει τους παλιότερους, αν αναφέρω πως πριν δυο χρόνια περίπου, εργαζόταν στον όμιλο Κασσάνδρας σαν Νίνα/Σουέντη και σε άλλα studio στην συνέχεια. Είχε σταματήσει για ένα χρόνο περίπου αλλά τώρα επανήλθε δριμύτερη.
Θεώρησα το όνειρο σαν «σημάδι», κοίταξα τα προγράμματα, και είδα ότι μπορώ να την βρω στο Μελαντίας 50. Ένα studio που δεν είχα περάσει ποτέ στα ενδότερα, και έτσι δεν το σκέφτηκα και πολύ για να πάω.

Στ σαλόνι με αναγνώρισε, ευχές και πέρασμα στο δωμάτιο. Ντους, ολιγόλεπτη αναμονή και άφιξη της Μελίνας. Αφού κουβεντιάσαμε λίγο, ξεκίνησε να με περιποιείται, Επικεντρώθηκε στις θηλές μου, καταλαβαίνοντας ότι είναι κάτι που με ευχαριστεί. Αρκετή ώρα τις πιπίλισε και τις έγλυφε με πάρα πολύ καλή τεχνική. Συνέχισε με εξίσου ποιοτικά περάσματα της γλώσσας της στον λαιμό, τα αυτιά μου, πάλι τις θηλές μου, την κοιλιά τους μηρούς μου. Ισπανικό αρκετά καλό, μιας και το στήθος της ενδείκνυται για την συγκεκριμένη υπηρεσία. Έβγαλε το εσώρουχο μου, ασχολήθηκε για πολύ ώρα με τα @@κια για να ακολουθήσει το κυρίως στοματικό. Βαθύ, υγρό χωρίς χρήση χεριών, άλλοτε επιφανειακό, άλλοτε deep throats, ενασχόληση και με όλη την γύρω περιοχή, φτυσίματα, χτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στα μάγουλα και την γλώσσα της.

Την σταμάτησα για να ασχοληθώ και εγώ μαζί της. Δεκτική στα χάδια, και τα γλειψίματα μου με καλή συμμέτοχη στο oral sex που της «πρόσφερα» . Αναστεναγμοί, βογγητά, χαδάκια πρόστυχες ματιές,, για όση ώρα την περιποιόμουνα. Στημένη στα τέσσερα και εμένα γονατιστό, ένας νέος γύρος στοματικού από πλευράς της μεσολάβησε μέχρι το ξεκίνημα του sex με την Μελίνα στα τέσσερα.
Η συμμέτοχη της ικανοποιητική, τα στησίματα της σωστά, και cow girl για την συνέχεια, όπου μετά από λίγο –τηρουμένων των αναλογιών –χρόνο τελείωσα.
Μετά το τέλος μιλήσαμε και πάλι σε πολύ φιλικό κλίμα, της είπα το όλο σκηνικό με το όνειρο, το διασκέδασε αρκετά, ευχές για την χρονιά που έρχεται και αποχώρηση.

Μια συνάντηση που χωρίς να μπορεί να θεωρηθεί από τις κορυφαίες της καριέρας μου με ικανοποίησε. Θεωρώ πως το μεγάλο ατού της Μελίνα, είναι η χρήση της γλώσσας. Ξέρει να την χειρίζεται πάρα πολύ καλά τόσο στα προκαταρκτικά, όσο και το κυρίως στοματικό και στο καραμέλωμα. Έτσι με έφτασε στα όρια μου, και δεν μπόρεσα να κρατήσω πολύ στο κυρίως πιάτο, στο οποίο και εκεί δείχνει την εμπειρία της, με σωστά στησίματα και καλή συμμέτοχη. Μια καλή επαγγελματίας, που εγώ τουλάχιστον μαζί της πέρασα καλά, και δεν μετάνιωσα που έκανα το όνειρο μου πραγματικότητα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μελίνα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2014
7/18....γιατί τόσο μαύρισμα??Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1