Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η πρωτη συναντηση με την Κλελια εγινε νωρις το καλοκαιρι,οταν ηταν μελος εδω κι ακομα δεν ειχε ανοιξει το τοπικ της κι απο τοτε βρεθηκαμε αλλες δυο φορες.μου τη συστησε φιλος απο δω που ειχαν βρεθει λεγοντας μου τα καλυτερα λογια.ειναι μια χυμωδης κοπελλα,ανοιχτη και πολυ προσχαρη στην ομιλια της,με χιουμορ και πολυ επικοινωνιακη.μπορεις να συζητησεις μαζι της τα παντα λες και γνωριζεστε απο χρονια και δε θα καταλαβεις για ποτε περασε η ωρα.εμφανισιακα ειναι το γλυκο κοριτσι next door που λενε που δεν περναει απαρατηρητο,με καλο σφιχτο σωμα,3αρι+ στηθος ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΟ,ομορφα εκφραστικα ματια κι ενα τελειο χαμογελο.
στον αγωνα δεν λεει οχι σε τιποτα (πλην πρωκτικου σε μενα τουλαχιστον)και προσπαθει να σε ικανοποιησει οσο γινεται καλυτερα.το στοματικο της ειναι απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει,ποτε αργο και ποτε γρηγορο με αρκετο σαλιο και πολλα dt.της αρεσει και της ιδιας και το χαιρεται οσο κι εμεις.στο σεξ συμμετεχει ενεργα,παιρνει πρωτοβουλιες και θελει να σε ευχαριστησει στο maximum.και τα καταφερνει μια χαρα.
στα διαλειμματα ειπαμε εχει καλο σοσιαλ και δε σου τρωει χρονο.δε θα μπω σε περισσοτερες λεπτομερειες για τα του αγωνος,θα πω μονο οτι ειναι η μοναδικη ελληνιδα callgirl που γνωρισα εγω κι εχει αυτο το φερσιμο κι αυτο τον τροπο προς τον πελατη και μια απο τις λιγες που εχω ξαναδει,γιατι ειμαι περισσοτερο λατρης του να δοκιμαζω νεες εμπειριες με νεες κοπελλες που πολλες φορες δε βγαινουν ολες καλες.αυτα απο μενα και να ειστε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.938
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2013
Μπραβο μπραβο. Αξιος αξιος. Ten points to peter. !!!!!!!!!!
31 Δεκεμβρίου, 2013
απο μενα παντος ακυρο στην κλελια, γιατι της εστειλα πμ πολες φορες να μου δωσει το τηλ. να βρεθουμε και δεν απαντησε,σιγα να μην την παρακαλαμε κιολας θα μπορουσε να απαντησει και να πει οτι δεν μπορει τωρα οτι εχει δουλεια πολυ κτλπ οχι να μας γραφειΜαλακία.
03 Ιανουαρίου, 2014
Συμφωνώ απόλυτα με τον peter. Την είχα συναντήσει και εγώ αρχές καλοκαιριού. Σε αντίστοιχη κατηγορία top συμπεριφοράς βάζω και την Ανίτα. Είναι ο τύπος των γυναικών που χαίρονται όταν είναι μαζί σου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3