Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το κλεισιμο του Βαρδάρη την άνοιξη, ειχε μια απρόοπτα κακη εξέλιξη για μενα:
Την εξαφανιση της Σονιας!!
Παρα τα απεγνωσμενα uber alerts που ειχα εκδοσει στο φόρουμ, δεν βρεθηκε κανεις να διεκδικήσει την αμοιβη που ειχα ορισει Χαμόγελο
Ωσπου μια καλή τσατσα το καλοκαίρι μου ειπε οτι την ειχε κανει γι αλλη γη, άλλους τόπους!

Δεν ειχα υπολογισει ομως τον Αγιο Βασίλη που μου την κρατουσε για δωρο!!! Χαμόγελο
Υπεροχο δωρο!!!
Ηταν εκει, γελαστη οπως παντα, μ ενα κορμι ζουμερο, λαχταριστό, κατασπρο....οτι πρεπει για γευμα!!!!
Λιγα κιλακια που εβαλε, δεν τη χαλάνε καθόλου, ισα ισα κανουν πιο χορταστικο το γευμα!! Χαμόγελο
Το μελαχρινο ντροπαλο κοριτσακι που ειχα γνωρισει πριν ενάμιση χρονο, μετατράπηκε σε ξανθια, παιχνιδιάρα γυναικα....Η χαρα του αντρα!!!!!

Απιστευτα ατελείωτα παιχνιδια στο κρεβάτι, χωρις κανεναν απολυτως ενδοιασμό, καμια βιασύνη.
Το γελιο της, που μου είχε λείψει περισσότερο, να τρανταζει το κρεβάτι!!!
Τα σημαδια στο κορμι μου, απ τα δαγκωματα της, σε αλλη περίπτωση θα μου δημιουργούσαν πρόβλημα
Κι αυτης βεβαια το ιδιο, μια που το παιχνιδι του σκυλου με της γατας, ειχε εκατέρωθεν απωλειες Χαμόγελο

Στο κυριως μενου, μετα απο μια απολαυστικη κι ατελειωτη περιποίηση αλλήλων, με το στομα, καθισε πανω μου, μ αγγαλιασε σφιχτα, και με την ανασα της και τα βογγητα της στ αυτι μου, αφησα μετα απο αρκετη ωρα να ερθει το τελος. Δεν χρειαζομουν κατι αλλο...

Το σημα της ληξης το εδωσε η τσατσα με την αυξηση της εντασης της μουσικης.
Η Σονια αμεσως φροντισε να μου δειξει ποιός κανει κουμάντο, κι αντι να σηκωθει, ξαπλωσε πανω μου, ξαναρχιζοντας το παιχνιδι απ την αρχη!!!!
Η καημενη η τσατσα, ειδε κι αποειδε, και....ξαναχαμηλωσε την ενταση Χαμόγελο

Εκλεισε ο χρονος λοιπον, με τον καλυτερο τροπο για μενα!
Μακαρι τον καινουριο χρονο, να ειναι ολον εδω, να τη χαρω ισο περισσότερο γίνεται.
Γιατί να τη χορτασω.....αποκλείεται!!!!!!

Καλη χρονια σε ολους σας!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 big_boy

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2013
Έρωτας ... τέτοια διαβάζω και άντε μετά να γίνω ... καλό παιδί ...
Χαίρομαι αγπητέ ... χαίρομαι πολύ ... με το δώρο σου από τον Άγιο ... είθε και του χρόνου να λέμε τα ίδια και καλύτερα !!!
31 Δεκεμβρίου, 2013
Ωραία κριτική, μου αρέσει η θετική διάθεση που βγάζεις!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2