Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 89 10
Sex Studio 163014
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πολλή πρόσφατη εμπειρία με Δανάη,μέσα στην εβδομάδα που πέρασε...Είχε άλλες 3 κοπέλες,δεν μου γέμισαν το μάτι,όχι σωματικά,αλλά σαν αύρα...Διάλεξα το μικρούλι.
Μπήκα για μπάνιο. Δεν άργησε να έρθει.Πολύ όμορφο κορίτσι,σωματάκι αψεγάδιαστο,απίστευτη επιδερμίδα μωρού.Λίγα χάδια,λίγο χαμούρεμα και με τα μούτρα στις τρυπούλες της.Έγλυφα,ρούφαγα..άρεσε στο μικρό,κάθησε αρκετή ώρα.Πήρε αμπάριζα αυτή,σκουφί και επί των πνευστών.Όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Την ξαναάρπαξα και την πέρασα ένα χέρι ακόμα.είχε αρχίσει να μουσκεύει.Μπήκα έτσι,άνευ λιπαντικού. 1-2 στάσεις και κατάθεση.Προσπάθησα για κανένα φιλί στο στόμα,αλλά πολύ ευγενικά γύρισε 1-2 εκατοστά,ώστε να μην γίνει.Μία απλή ,ψόφια,άχρωμη συνεύρεση.Με το που έπεσε η αυλαία,σε ελάχιστο χρόνο ,όπως σημείωσαν και οι άλλοι 2 συνάδελφοι, τα είχε μαζέψει και με καληνύχτιζε. Δεν θα πω ότι πέταξα τα λεφτά μου(60ευρώ),τα θετικά τα είπα στην αρχή.Όμως δεν με κέρδισε,δεν ξέρω αν με τη δεύτερη φορά θα είναι πιο ζεστή,πιο επικοινωνιακή,πιο ζωντανή.Αυτό που ξέρω είναι ότι με πολύ σκέψη και λόγω συγκυριών θα ξαναδοκίμαζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δανάη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού