Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μολις εφυγε....αρχικα να τονισω κατι που μου εκανε τρομερη εντυπωση...ειχαμε κανονισει 10,30-01,30 με πηρε τηλ απο το χοτελι να ερθει μιση ωρα νωριτερα γιατι εφευγε για Βουδαπεστη(παει για μια ταινια) στις 03,00,αφου συμφωνησαμε στο τελος της συναντησης εμφανως αγχωμενη μη χασει την πτηση μου ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ 100 ευρω γιατι λογω αγχους λεει δεν ειχε την συνηθισμενη της αποδοση....εμεινα με το στομα ανοιχτο...ισως η μοναδικη ρουμανα που δεν ειναι MONEY HUNTER....Στο ψητο τωρα...πρωτη εντυπωση οπως λεει και ο BABY πολυ πιο γλυκεια απο οτι δειχνει στις φωτο.....ειχαμε κανονισει να ερθει με μινακι αλλα αυτη το παρακανε....νομιζα οτι φορουσε μονο την ζωνη της.....βυζοι φοβεροι και τρομεροι τελευταιας τεχνολογιας....με το παραμικρο αγγιγμα ερεθιζονταν....social time πολυ καλο(αν εξαιρεσεις οτι καπνιζει πιο πολυ και απο μενα)γελακια-φιλακια κλπ κλπ με την απαραιτητη ιστορια με την αρρωστη μαμα και τα 5 αδελφια.....στο πεδιο της μαχης...δεν εχω παει με την διασημη BIBI αλλα ποσο καλυτερη πιπα αραγε κανει; αυτη ηταν...διαστημικη!!!!τελικα ημουν ηρωας που καταφερα να κρατηθω για να παμε παρακατω....αλλη μια εκπληξη ηταν η....στενοτης του χωρου...καποια στιγμη πραγματι ....πονεσα!!!!πισω οψη καταπληκτικη με το απαραιτητο πια τατου στη μεση και ολοστρογγυλο κωλαρακι που ομως εχει απαγορευτικο τουλαχιστον για τωρα(i have a little problem this days baby,next time i promice)με την ατελειωτη πιπα και τις συχνες εναλλαγες η ωρα περασε και με εστειλε για ντουζακιγελωντας και λεγοντας μου.....i wait for you dont be late.....παιδια δεν πηγα....ειλικρινα δεν μπορουσα αλλο γυρο και να μη γινουμε και ρεζιλι το ερριξα στην τρελλη πιανοντας της κουβεντουλα και βεβαια παιζοντας σαν παιδι και εγω με τους υπεροχους βυζους....θα ξαναερθει μεσα νοεμβριου για τελευταια φορα απο οτι τουλαχιστον ειπε γιατι ειχε βαλει ενα στοχο που τον εφτασε(πληρωνετε και απο τις ταινιες,απο οτι μου ειπε 2500 ευρω για 40 λεπτα δρασης)....πω-πω πολλα εγραψα και σας κουρασα.... ΥΓ.αν καποιος συναγωνιστης ξερει τι ειναι αυτη η τρυπουλα που εχει..ας μου πει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού