Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ξημερωματα Τριτης επισκεφτηκα κι εγω το σπιτι αυτο το οποιο για καποια χρονια ηταν κλειστο.Ο τσατσος μου παρουσιασε την κοπελα,η οποια οπως ανεφερε προσφερε και κωλο(αν και δεν ειμαι φαν).Προκειται για κοπελα γυρω στα 35,με καστανοξανθο σπαστο μαλλι,στηθος 2αρι πεσμενο,γενικα σωμα μετριο μαλλον βουλγαρικης καταγωγης.Η αληθεια ειναι οτι η εμφανιση της δε με ενθουσιασε,και πηγα να φυγω,εκει μπηκε μπροστα εμποδιζοντας να βγω,και παραλληλα μου χουφτωνε τον πουτσο λεγοντας μου να περασω.Δεν ηθελα και πολυ(μαλακια μου)και περασα στο δωματιο,οση ωρα ημουν μεσα,εκανε το ιδιο σε κατι νεαρους που ηταν στο σαλονι(εναν απο αυτους τον εβαλε με το ζορι στο διπλα δωματιο!.Το παληκαρι λεγοντας οτι εχει ξεκλειδωτο το μηχανακι καταφερε να αποδρασει τελικα)Με τα πολλα ηλθε στο δωματιο,καθησε διπλα μου και αρχισε να μου παιζει νευρικα τον πουτσο,μετα απο καποια δευτερολεπτα περασε την καποτα(ενω ειχε ανακοινωσει ελευθερο στοματικο),και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Χωρις να επελθει πληρης στυση,μου ειπε να ερθω απο πανω,εκει εφαγα το δευτερο ξενερωμα γιατι το μουνι της ηταν τιγκα στην κρεμα,χωρις καμια ελπιδα να τελειωσω ετσι τον εβγαλα και μου τον εγλυψε λιγο χωρις καποτα,οπου και τελειωσα στο χερι της..γενικα ηταν μια αποτυχημενη καταθεση,σε μια γκομενα που με την επιθετικη πολιτικη που εφαρμοζει βγαζει μεροκαματο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
245
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού