Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 380065
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια κοπέλα που έχω δει πάρα πολλές φορές σε τσάρκες αλλά τον μακρινό Δεκέμβριο του 2010 χρονολογείται η τελευταία μας (ή μάλλον η μια από τις δυο) συνάντηση με πολύ καλές αναμνήσεις. Μια γλυκιά καθημερινή κοπέλα, χωρίς περιττά κιλά, φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια . Το πρόσωπο της έμενα τουλάχιστον με ελκύει, έχει μεγάλα εκφραστικά μάτια, όμορφο χαμόγελο, ξανθά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου.

Πέρασα «αβλεπί» στο δωμάτιο, μιας και ήταν απασχολημένη. Δεν είχα τελειώσει τον ντους μου όταν άκουσα την πόρτα να ανοίγει.
-«Κιόλας?» την ρώτησα.
-«Εγώ έχω κάνει τα μπανάκι μου, σε περιμένω» απάντησε.

Αφού τελείωσα, άνοιξα τις «ματ» πόρτες και την είδα ξαπλωμένη, φορώντας τα μαύρα της εσώρουχα.

-«Εσύ είσαι?» μου λέει ξαφνιασμένη.
-«Ναι, γιατί?» λέω.
-«Σε έχω δει τόσες φορές, αλλά δεν περνούσες ποτέ. Όταν μου είπαν ότι έχω πελάτη στο δωμάτιο, δεν φανταζόμουν ότι είσαι εσύ»
-«Να φύγω ?» της λέω χαμογελώντας.
«Όχι, όχι» απάντησε και αυτή χαμογελαστή.

Ξάπλωσα δίπλα της, μιλήσαμε λίγο και ξεκινήσαμε. Προκαταρκτικά αρκετά ποιοτικά από μέρους της. Άρχισε να με φιλάει στα αυτιά, το λαιμό, στήθος, την κοιλιά. Αρκετά δεκτική και στην δική μου περιποίηση με διακριτικούς αναστεναγμούς και ελαφρά βογγητά. Καραμέλωμα στα @@κια στην συνεχεία σε ένα νέο γύρο προκαταρκτικών από πλευράς της. Ανέλαβα να περιποιηθώ τα «γατάκι» κάτι που έκανα για πολύ ώρα, αφού δεν έδειχνε κάποια διάθεση να σταματήσω. Η ανταπόκριση της αρκετά καλή, έχοντας τα μάτια της κλειστά, παίζοντας με το στήθος της, κυκλικές κινήσεις τις λεκάνης της και χάδια στο κεφάλι μου.

Το στοματικό της που ακολούθησε αρκετά ποιοτικό, με εναλλαγές επιφανειακών ρουφηγμάτων στην βάλανο και βαθιές καταπόσεις, παιχνίδια με την γλώσσα στον κορμό, και νέο καραμέλωμα.
Τρεις στάσεις στο sex με cow girl για αρχή, δίνοντας στο σώμα της διάφορες γωνίες έτσι ώστε πότε να μπορώ να φιλάω το στήθος της, πότε να είναι σε κάθετη στάση, πότε να με αγκαλιαζόμαστε σφιχτά κάνοντας πολλές παραλλαγές. Ιεραποστολικό για συνέχεια, στο ίδιο μοτίβο και για να τελειώσουμε στα τέσσερα.
Μιλήσαμε λίγο αφού έπεσαν οι σφυγμοί, ευχές για τις γιορτές και καληνύχτα.

Μια αρκετά καλή κατάθεση σε γενικές γραμμές. Αν και ένα περιστατικό που είχε συμβεί κάποιες ώρες πριν με είχε «ρίξει» λίγο, η Έφη κατάφερε να με κάνει να το αντιπαρέλθω, να περάσω καλά και να απολαύσω την συνεδρία μας. Η τεχνική της καλή, έχει διάθεση, υπάρχει χρονική άνεση και η εμφάνιση της μου «ταιριάζει» αρκετά. Τίμησε τα χρήματα που πήρε και με άφησε απόλυτα ευχαριστημένο σε μια συνεδρία πολύ πάνω από τον μέσο όρο.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Έφη , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Έφη
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού