Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παραμονή Χριστουγέννων, απογευματάκι, άφιξη στο Sensuality για τα μάτια «και όχι μόνο» της Λίντα. Μια κοπέλα που μεγάλη πλειοψηφία των συναγωνιστών που ασχολούνται με τα studio, την θεωρεί «θρύλο». Ήμουν τυχερός και δεν χρειάστηκε να περιμένω παρά μόνο δυο δωμάτια για να πάρω σειρά.

Για την πολυτέλεια του studio, έχουν γραφτεί πολλά, οπότε δεν θα γίνω κουραστικός με επαναλήψεις. Σε τρελά κέφια ήρθε η Λίντα. Γνωριζόμαστε πολύ καλά, μιλήσαμε αρκετά, για να ξεκινήσει ο αγώνας.

Εναντία στις συνήθειες μου, δεν θα αναλωθώ με λεπτομερείς περιγραφές, μιας και ήταν τόσα πολλά και καλά, όσα έγιναν που έχω ξεχάσει την σειρά. Το μόνο που θα πω ότι η όλη συνάντηση μας ήταν ένα κοκτέιλ με συνεχείς εναλλαγές από προκαταρκτικά, στοματικό και από τις δυο πλευρές, κλασσικό 69 σε διαφορές γωνίες, sex σε πολυάριθμες στάσεις. Χρονική διάρκεια μεγάλη (οι συχνές καταθέσεις και το κρασάκι που είχε προηγηθεί βοήθησαν στις αντοχές μου), η συμμετοχή της Λίντας όπως πάντα κορυφαία, μου πρόσφερε μια συνάντηση υψηλού επιπέδου, με πολύ πάθος, ένταση σε ιδανικό gfe κλίμα, στο οποίο άμα θέλει μπορεί να ανταποκριθεί άψογα.

Μετά το τέλος επαγγελματικό μασάζ από πλευράς της, «δωράκι» για τα Χριστούγεννα, από τον αυχένα μέχρι τα πέλματα μου έτσι ώστε να με χαλαρώσει από όλα αυτά που είχαν προηγηθεί. Έτσι νόμισα….
Προς το τέλος μου έκανε ένα δυνατό body to body με το στήθος της στην πλάτη μου που σε συνδυασμό με ερεθιστικά χάδια με τα νύχια της στην πλάτη μου και την ευαίσθητη περιοχή, λίγο ήθελε να με ξαναβάλει τον στίβο μάχης. Κατάφερα και συγκρατήθηκα.

Ότι και να πω για την Λίντα έχει χιλιοειπωθεί. Μια ελκυστική γυναίκα, άψογη επαγγελματίας, με πολλές γνώσεις το sex, με διάθεση, χιούμορ στην κουβέντα, απολαμβάνω από την πρώτη έως την τελευταία στιγμή τον χρόνο που είμαι μαζί της στο δωμάτιο. Είναι χαλαρά μέσα στην πρώτη τριάδα των προτιμήσεων μου και ένα από τα μεγάλα μου στανταράκια.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού