Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91838
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η εμμανουέλλα ειναι η μοναδική περίπτωση εργαζόμενης που αν και την πρώτη φορά δεν πέρασα καλά μαζί της εν τουτοις επανέλαβα το ιδιο λάθος.Βασική αιτία ηταν οτι εμφανισιακά καλύπτει απόλυτα τα γουστα μου .Μελαχρινό μινιον πιπίνι ,ωραία εκφραστικα μάτια μακρυα σχετικα μαλλιά,αρμονικό σωματάκι και πολλές άλλες επι μέρους λεπτομέρειες .Αυτην την φορά βεβαια ημουν διαβασμένος οπότε και δεν υπήρξαν περιθώρεια για επανάληψη του ίδιου λάθους .Αν και στο σαλόνι αυτην την φορά ηταν πίο ευδιάθετη δεν με επηρέαζε τίποτα ,Ημουν έτοιμος πριν ακόμα εμφανισθεί.Ετσι δεν χρειαστηκε και πολύ .Με το που μπήκε μέσα αρχισε αμμέσως το αγωνιστικό κομμάτι.Δεν την αφησα να πάμε χαλαρά ουτε στιγμή.Λιγα προκαταρκτικά του ενός λεπτού(πιο πολλα απο μερος μου) και επειτα τρελλό σφυροκόπημα .Τρεις η τέσσερις στάσεις (δεν θυμάμαι ακριβώς )και επειτα ηρθε το τέλος με λιγη αργοπορία.Αν εξαιρέσεις την εμφάνιση της ,το αποτέλεσμα του αγώνα καθως και το οτι δεν ειπε οχι σε τίποτα δεν νομίζω οτι υπάρχει κατι άλλο αξιομνημόνευτο από θέμα υπηρεσιών.Πιο πολύ μου εφυγε ένα απωθημένο.Βεβαια για να πω την αλήθεια συμμετείχε συγκριτικά περισσότερο από την προηγούμενη φορά και έδειχνε παρούσα .
Συμπερασματικά συνίσταται μονο σε συνειδητοποιημένους πιπινολάτρεις (βασει των επιδόσεων δεν νομίζω οτι αγγίζει άλλες κατηγορίες)
Η επίσκεψη έγινε στον όροφο ωπου ειναι στα ιδια καλα επίπεδα του κάτω.Η υπηρεσία αρκετα καλή ,καθαριότητα οκ ,παρκιγκ πανευκολο το βράδυ ,δυσκολότερο ισως το πρωι.
Μηδενικη ηχομονωση μεταξυ των διπλανων δωματίων ,ακους τα πάντα ..ομιλία κλπ
Παράβολο 50 γιά απλό ,τα υπολοιπα τα διεγραψα αυτόματα απο την μνήμη μιας και θα ηταν από ρίσκο έως υπερβολή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2013
".....ουκ ανδρός σοφού"....Γερο-μύστηςΓερο-μύστης από τις χειρότερες εμπειρίες μου στην "καριέρα" μου...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1