Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314897
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαρίνα
Μελαχρινό κοριτσάκι γυρω στα 22 με μακρυά σχετικα μαλλιά ,πολύ ωραίο σωματάκι μακράν πρώτη για τα δικά μου γουστα στην κατηγορία μελλαχρινό μινιόν πιπινοκαβλέτο .Στο σαλόνι με κερδισε αμμέσως (χωρίς να χρειαστεί να κάνει κατι το εξεζητημένο)με το βλέμμα της καθώς και με το αγγιγμά της.
Μεσα μπορώ να πω οτι η συνέχεια ηταν ακομα καλύτερη.
Με το που μπήκε δεν αφησε περιθώρεια για συζήτηση .Πεφτει στην κυριολεξια πάνω μου αρχίζει τα φιλιά ,χαιδεματα παντου έχοντας μια φοβερή ενεργεια καθόλη την διαρκεια των προκαταρκτικών και εκπεμποντας μια φοβερή θηλυκότητα .Στοματικό δεν ειχαμε μιας και δεν χρειαζόταν(στο διλεπτο ειχα ηδη καθυστερήσει)Στο κυρίως αγώνα προέτρεπε για διαφορες καταστάσεις ,ακολουθόντας όμως παράλληλα και οτι ζητούσες (παντα σε λογικά πλάισια)Τρεις τεσσερις εναλλαγές χωρις ανάσα .αφηνει τα κοντινά πλάνα,δεν δυσανασχετει και γενικά σε κανει να νειώθεςι οτι γουστάρει πολύ την ολη φάση.Παρ ολα αυτα με χαλασε λίγο οχι τοσο το φτωχό λεξιλόγιο της(μιας και δεν γνωρίζει καλά ελληνικα)αλλα οι κραυγες που εβγαζε (ωπου μπορώ να πω οτι ηταν εκωφαντικές)καθώς και ενα δυο λέξεις που επαναλάμβανε συνέχεια Στο τελος πόνεσαν τ αυτιά μου Αν ηρεμήσει λίγο σ αυτο το θέμα θα ειναι super.Αλλωστε με αυτην την ενεργεια δεν χρειαζεται να μιλαει στο sex.Λίγο social time στο τέλος ωπου στ αγγλικα συννενοείσαι άψογα. Γενικα καλή συνεδρία σιγουρα επαιξε ρόλο η χημεία και μάλλον το οτι με εχουν ξαναδει στο ιδρυμα
Η υπηρεσία ευγενέστατη αλλα ειχε μια χρονοκαθυστέρηση
Καθαρίοτητα αριστη όπως πάντα
Σαν επίλογο θα έλεγα τα εξής παντα συμφωνα με τα δικά μου υποκειμενικά κριτήρια
Οι ηλικίες έως 20 θα πάθουν κοκομπλόκο
οι 20-30 θα το ευχαριστηθούν
οι αντα και ανω χμμ.. μάλλον ..μπορεί ..ισως ενω οι μπαρμπάδες ας το ξανασκεφτούν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2013
"...ενω οι μπαρμπάδες ας το ξανασκεφτούν."

Ελκυστικότατη παρουσία, που προσωπικά με άφησε ικανοποιημένο.

Όμως έχετε κάποιο δίκιο, κ. toshmagic. Για να αποκτήσει ικανό αριθμό πελατών, από το ηλικιακό φάσμα των μπαρμπάδων, θα πρέπει να γίνει πιο προσαρμοστική σε εναλλαγές ρυθμού, καθώς και να μετριάσει κατά πολύ, την ομολογουμένως υπερβολική της "υποκριτική". Και αυτό γιατί οι μπαρμπάδες έχουν δεί πάρα πολλές φορές το "έργο", και μπορούν εύκολα να εκτιμήσουν τις διαφορές που υφίστανται μεταξύ καλοπαιγμένης και κακοπαιγμένης παράστασης.
26 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτά ακριβώς εννοούσα θέτοντας τους διαχωρισμούς βάσει ηλικίας.Πολύ εύστοχα τα σχόλια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2