Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142859
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γράφω αυτή την κριτική περισσότερο για προσωπικούς, "ιστορικούς" λόγους και γιατί με έπιασε διάθεση για αμπελοφιλοσοφίες παρά γιατί έχω κάτι να προσθέσω σε πληροφορίες. Είχα γράψει πρόσφατα κριτική για την Ιζαμπέλα, μόνο που τότε είχα πάρει το απλό και τώρα πήρα τζακούζι. Το "καθαρό" κομμάτι της κριτικής θα είναι εντοπισμένο σε μία παράγραφο για όποιον βαριέται να διαβάσει τα υπόλοιπα.
Ήθελα λοιπόν να γιορτάσω δύο γεγονότα. Το πρώτο είναι τα γενέθλιά μου που έρχονται σε λίγες μέρες (δε θα σας πω πόσα κλείνω Γλώσσα αλλά είναι σημαδιακή ηλικία) και το δεύτερο είναι μια σημαντική προσωπική επιτυχία σε επαγγελματικό επίπεδο. Βράδυ παραμονής Χριστουγέννων, οι περισσότεροι είναι με τις οικογένειές τους. Τους ρωτάς μετά πως πέρασαν και σου λένε "ήσυχα, οικογενειακά, τίποτε το ιδιαίτερο". Εγώ λοιπόν, μιας και ήμουν μακρυά από την οικογένειά μου, σκέφτηκα ότι θα ήταν ο πιο ευχάριστος τρόπος να περάσω αυτές τις στιγμές παρέα με μια αιθέρια ύπαρξη. Σκέφτηκα μάλιστα ότι δε θα είχε κόσμο αλλά έπεσα πολύ έξω, χρειάστηκε να περιμένω πολύ ώρα καθώς είχαν άλλη σειρά. Τελικά υπάρχει πολύ μοναξιά στον κόσμο. Η Ιζαμπέλα κατά διαστήματα έβγαινε στο σαλόνι και έκανε το χορευτικό της στο στύλο. Χάρηκα που με θυμόταν και που τα ελληνικά της βελτιώθηκαν. Κάθε φορά που έβγαινε στο σαλόνι είχαμε ένα πολλά υποσχόμενο eye contact. Μετά από αρκετή ώρα, το δωμάτιο με το τζακούζι άδειασε, πήγε η υπηρεσία και το καθάρισε και πέρασα. Να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι η υπηρεσία παίρνει άριστα, ήταν ευγενική και εξυπηρετική, καθάρισε καλά το δωμάτιο και άλλαξε σεντόνια. Έδωσα τα 100 €, και σύντομα ήρθε και η κοπέλα, ορεξάτη παρότι είχε ήδη αρκετή δουλειά πριν από μένα.
Μου κάνει ένα μίνι αισθησιακό χορευτικό, βγάζοντας τα εσώρουχά της και πετώντας τα δίπλα μου στο κρεβάτι. Δεν ήθελα και πολύ. Με ένα λάγνο νεύμα, με σήκωσε όρθιο μπροστά της για τα πρώτα γλωσσόφιλα. Συνέχεια στο νερό. Μπήκαμε μέσα στο τζακούζι, άνοιξε τη σαμπάνια, έβαλε μια γουλιά στο στόμα της χωρίς να την καταπιεί αρχίσαμε τα φιλιά. Ένιωσα το άγγιγμα της κρύας της γλώσσας στη δική μου, και αμέσως μετά η γεύση της σαμπάνιας να κατεβαίνει στον ουρανίσκο και να αντικαθίσταται από τη δική της γεύση. Πόσο καιρό είχα να το κάνω αυτό, με γύρισε αρκετά πίσω... Στη συνέχεια δοκίμασα τη σαμπάνια από άλλα μέρη του σώματός της, μέχρι που τη βάλαμε στα ποτήρια και την πίναμε με τα χέρια σταυρωτά. Πραγματικό girlfriend experience. Στη συνέχεια ξεκίνησαν τα ακροβατικά. Άλλα για την πεολειχία, άλλα για την αιδοιολειχία, άλλα για ένα ιδιόμορφο 69 μέσα στο τζακούζι, άλλα για απλές περιπτύξεις με το νερό να μας κάνει μασάζ. Εξαιρετική αίσθηση. Βγήκαμε από το νερό, σκουπίσαμε ο ένας τον άλλο (αν και οι γλώσσες μας ξαναλέρωσαν κάποια συγκεκριμένα σημεία) και μετακινηθήκαμε στο κρεβάτι. Κλασικό 69 πλέον μέχρι που ξεκίνησε ο πραγματικός αγώνας. Cowgirl με θέα στον καθρέπτη, doggystyle στην άκρη του κρεβατιού, και ιεραποστολικό με εναλλαγές του ρυθμού και της έντασης. Τα κατάλοιπα από τις πορνοταινίες μας έχουν κάνει να εκτιμούμε πολύ το τελείωμα στο στόμα, όμως τελικά προτίμησα να τελειώσω μέσα της και δεν το μετάνιωσα. Εκείνη τη στιγμή άρχισε να με τραβάει μέσα της όσο πιο πολύ γινόταν και στο τέλος ένιωσα μια σύσπαση του κόλπου της. Δεν είχα να ζητήσω κάτι παραπάνω. Η αποστολή εξετελέσθη. Τελειώσαμε τη σαμπάνια στο κρεβάτι και μαζί με αυτήν μια υπέροχη βραδιά.
Ο χρόνος κυλάει συχνά χωρίς να το καταλάβουμε και η ζωή περνά από μπροστά μας. Και τελικά τι μας μένει περισσότερο; Το κυνήγι της ευτυχίας; Τι είναι η ευτυχία; Σίγουρα κάτι διαφορετικό για τον καθένα. Και περνάμε όλη μας τη ζωή για την αποκτήσουμε. Τελικά όμως, φτάνουμε όλοι μας κάποια στιγμή να συνειδητοποιήσουμε ότι η ευτυχία δεν είναι μια μόνιμη κατάσταση στην οποία φτάνουμε αλλά συγκεκριμένες, μεμονωμένες, μικρότερες ή μεγαλύτερες στιγμές. Όπως είναι και ο τίτλος ενός κομματιού των Above & Beyond, Life is made of small moments like these. Ή όπως λέει και το Silence των Delerium (που έπαιξε πάλι χτες κάποια στιγμή όπως και την προηγούμενη φορά που είχα συναντήσει την Ιζαμπέλα) heaven holds a sense of wonder. Υπάρχουν κάποια νήματα σε αυτό το forum σχετικά με το τι ψάχνουμε στους οίκους ανοχής. Ανάγκη, ρομαντισμός, υποκατάστατα ερωμένης, συντροφιά, ηδονή, ευχαρίστηση, εκτόνωση... Νομίζω ότι τελικά αυτό που βρίσκει ο καθένας μας σε αυτές τις στιγμές είναι ένα κομμάτι του εαυτού του. Αν κάποιος είναι μίζερος, θα βρει μιζέρια, αν κάποιος είναι μοναχικός ίσως βρει περισσότερη αποξένωση και αποστασιοποίηση. Αν όμως κάποιος είναι ευδιάθετος, αυτό θα το πολλαπλασιάσει. Χτες βράδυ, όταν έφυγα από το μαγαζί, οδηγούσα μέσα στο ζεστό μου αυτοκίνητο, άκουγα πολύ όμορφη μουσική (ένα επεισόδιο του Solaris International), και διέσχισα σχεδόν όλη την ανακαινισμένη παραλιακή της Θεσσαλονίκης, φωτισμένη και υπέροχα σιωπηλή. Μόλις είχα βρεθεί με ένα όμορφο, ζεστό, αισθησιακό κορίτσι. Τι παραπάνω μπορεί να ζητήσει κανείς από ένα βράδυ παραμονής Χριστουγέννων;
Χρόνια πολλά σε όλους και ευτυχισμένο και δημιουργικό το νέο έτος που έρχεται!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 big_boy

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2013
+1111111

Σου το αφιερωνω...ειμαστε στο ιδιο στρατοπεδο...και σε οσους ειναι μονοι αυτο το καιρο...

http://www.youtube.com/watch?v=LCnBa5CBl-c
25 Δεκεμβρίου, 2013
Με συγκίνησε η κριτική σου...! Πολύ ωραία περιγραφή και μου άρεσε πολύ το γεγονός ότι πέρασες καλά και αυτό φαίνεται από όσα γράφεις!!! Πάντα τέτοια και καλές γιορτές!!!
26 Δεκεμβρίου, 2013
Έγραψες !!!!! Ότι καλύτερο έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό εδώ, να περνάς πάντα έτσι καλά και έτσι να μας τα μεταδίδεις, η χαρά είναι ωραία όταν την μοιράζεσαι, Silence και Ιζαμπέλα τέλειος συνδυασμός, έχω ιδίαν άποψη επ΄ αυτού….πάντα τέτοια !!!!!! Χαμόγελο
26 Δεκεμβρίου, 2013
Η προτελευταία παραγραφος σου, "Αν καποιος..." τα λεει ολα. Ισως με την προσθηκη ενος αν...Αν της συμπεριφερθείς σαν πουτανα, θα σου συμπεριφερθει παρόμοια. Αν την δεις σαν γυναίκα, θα στο ανταποδώσει.
Καποτε απορουσα με τον Gameover, πως γινοταν να περνάει παντα καλα...Ωσπου τον γνωρισα και καταλαβα οτι περνουσε καλα, επειδή...πηγαινε για να περασει καλα. Και δεν περιμενε φυσικα μονο να παρει.
Παντα τέτοια φιλε!!!!!
26 Δεκεμβρίου, 2013
Πολλά ++++++ κι από μένα φίλε μου. Συγχαρητήρια για την επαγγελματική επιτυχία αλλά και την ευτυχισμένη στιγμή που βίωσες. Τελικά εμείς που είμαστε μόνοι κι αυτές τις μέρες, δεν είμαστε τελικά μόνοι. Και ίσως να είμαστε πιό ευτυχισμένοι από πολλούς άλλους....Χρόνια πολλά και καλά... και ν'ακούς Echoes!
27 Δεκεμβρίου, 2013
+ 1 και από εμένα αγαπητέ ... πέρασα υπέροχα διαβάζοντάς σε ... και το χάρηκα όσο κι εσύ ... και ΝΑΙ ... μόνο στιγμές ευτυχίας υπάρχουν ... και αυτές μόνο αν το θέλουμε εμείς οι ίδιοι ... τελικά γιαυτό είμαι εδώ στο μπου ... για τέτοιες αναφορές και για τέτοιους ανθρώπους ... Χρόνια σου Πολλά μεγάλε ... και πάντα επιτυχίες και ... κυρίως ... ευτυχισμένες στιγμές.
29 Δεκεμβρίου, 2013
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια Χαμόγελο Να'στε καλά και να περνάμε πάντα όμορφα!
29 Δεκεμβρίου, 2013
Πολυ ομορφα γραφεις φίλε!! Και λες πολλες αληθειες.
30 Δεκεμβρίου, 2013
Με συγκίνησες ρε άτιμε...

Έχω κι εγώ τα υπαρξιακά μου αυτό το καιρό κι όλο τέτοιες σκέψεις κάνω.

Να ευχηθώ σε σένα αλλά και σε όλους εδώ μέσα πολλά εκατομμύρια "στιγμές".
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9