Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426336
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εχοντας παει αρκετες φορες στο συγκεκριμενο studio δεν μου ειχαν ανοιξει,δεν ξερω για ποιο λογο,ειπα να δοκιμασω μια τελευταια φορα.αλλα σκεφτηκα δεν την ξαναπαταω ετσι πηρα τηλ. και συνενοηθηκαμε.ειχα να παω χρονια σε αυτο το χωρο αλλα εχει παραμεινει ιδιος.λοιπον η βαλεντινα οταν την βλεπεις θες να ορμηξεις να την φας,με τοσες καμπυλες σου μοιαζει για φρεσκο τσουρεκι.αφου εδωσα το σαρανταρι περναω με την βαλεντινα στο δωματιο και κοντοστεκομαι στην πορτα βλεποντας οτι δεν εχει ντουζιερα.της λεω με συγχωρεις που ειναι η τουαλετα και αφου περασα στο δωματιο και ηρθε η βαλεντινα πολυ ευγενικη,μετα απο λιγη κουβεντα ξεκινησε τα φιλακια γυρω γυρω και ελαφρια περιποιηση στη βουβωνικη χωρα και τις μπαλες.μου λεει θες ισπανικο(ακου κατι ερωτησεις..)και πλακωνει τις βυζαρες της με baby oil και μου λεει σφιξε της.και αφου ο παργαλατσος ειναι ετοιμος αρχιζει τα πνευστα,ηταν συντομο ομολογουμενως αλλα και γω προτιμω το κυριως πιατο και ετσι ανεβηκε απο πανω.εδινε αρκετο γκαζι και ετριζε το κρεβατι.μετα της λεω ξαπλωσε(ναι αγαπη μου οτι θες,ηταν η απαντηση σε οτι ζητουσα)καβαλωντας τη ενοιωσα πολυ οικεια και ομορφα.θες λιγο που ανεβασε τα ποδια της στο θεο,λιγο που ητανε ψιλοστενη δεν αργησα να τελειωσω αλλα συνεχισα λιγο ακομα.η βαλεντινα περιμενε να σφυριξω εγω ληξη.μου καθαρισε το εργαλειο με μωρομαντηλο και μετα αρχισα να ντυνομαι,κουβεντιασαμε λιγο και ειδα πως κατανοει πως ολοι εμεις ακουμπαμε το μεροκαματο μας εκει και προσπαθει για το καλυτερο.αυτα,τη συστηνω ανεπυφυλακτα αν και τα χειλη της(εχει βαρεσει κολαγονο)θυμιζουν λιγο τον σαμαρα τον κομμωτηΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Υπηρεσίες
maturelover2013
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
70
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού