Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πρωτοπώ γι αυτό το καυλόμουνο τη Ντενίσα!Petite εμφάνιση,πρόστυχο βλέμα βγαλμένο απο τσόντα.Σαλονάρισμα extra καυλωτικό και νοιώθοντας το καβάλο ηδη έτοιμο να σκιστεί,δίνω το 10€υράκι και περναω.Αναμονή μόλις 5'.Σκάει το κορμί κι εγώ με το τέρας έτοιμο να σκίσει το σλίπ και να ορμίσει , κοιτάω εξαστιασμένος.Αρχίζει με συστάσεις χωρίς να τη νοιάζει ο χρόνος.Περνάμε στο χαμούρεμα και το μουνοδαχτύλιασμα.Βυζάκια δεκτικά στο δάγκωμα,μουνόχειλα πεντακάθαρα για γλείψιμο.Ήξερα οτι δε θα άντεχα πολύ και της έδωσα να γευτεί το ψωλοτρύπανο στο στόμα,απίστυτη πίπα με βεντουζώματα κι εγώ έτοιμος να πετάξω καυτή ψωλόκρεμα στο λάστιχο.Όμως κρατήθηκα για το μουνοξεχείλωμα που ακολούθησε για 30'' αγκαλιτσα στα όρθια και χύσιμο ενδομητρικά.Βρέθηκα στον 7ο ουρανό.Ντενίσα χύνω και μόνο στη σκέψη σου πουτανίτσα μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2013
Είσαι τυχερός που την πέτυχες γιατί κάπου εμφανίζεται και ξαναχάνεται. Έβαλε μυαλό γιατί από όσο ακουγόταν από το Βέργας 3 που ήταν παλιότερα ήταν φόλα!
Είναι καύλα η Ντενίσα, και εγώ είχα περάσει πολύ καλά, όταν την είχα πάρει απέναντι στο 32Γ πριν λίγο καιρό!
+1!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1