Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108059
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτοείδα την Τάνια το καλοκαιρι.
Αν και οι προτιμήσεις μου ειναι πιο petite, μου εκανε εντύπωση η θηλυκότητα που εξέπεμπε το ζουμερο κορμί της αλλα και η παιχνιδιάρικη διαθεση που βγάζει το χαριτωμένο μουτρακι της.
Το ένστικτο του κυνηγού μ εκανε να παραβλεψω χωρις δευτερη σκεψη το γεγονός οτι δεν χαιρει ιδιαίτερης φήμης στο τρελοκομείο ετούτο!!

Δεν το μετάνιωσα κι ετσι χτες ηταν η τεταρτη μας συναντηση.
Βγηκε στο σαλονι χαρούμενη, και το εδειξε ακομα πιο πολυ οταν με ειδε.
Οπως ακριβως πρεπει να φαιρεσαι σε καποιον πελάτη! Δειγμα επαγγελματισμού κι εκτίμησης.

Παρ οτι το σωμα της δημιουργεί στο σαλονι την εντυπωση πιο μεγάλης γυναίκας, δεν είναι παρα ενα κοριτσάκι, με όση ακριβως τρελα χρειάζεται για να περάσεις καλα στο κρεβατι!
Ειδικα χτες ηρθε μες στη τρελη χαρα!! Κυλιστηκαμε στο ωραιο κρεβάτι του μαγαζιου για ωρα, παίζοντας τον σκύλο με τη γάτα και ψάχνοντας ο ενας τον αλλο.
Εγω φυσικα ως οφειλα πιο ατακτος, αλλα δεν πήγε καθόλου πισω κι αυτη, αφου τα χερια της αποδειχτηκαν αρκετά ατακτα!!
Σιγουρα τα γέλια μας ακουγοταν στο σαλονι!!

Πολύ θελει ο άνθρωπος για να περασει καλα???

Οι γεωμετρικες ατέλειες του κορμιου της, επαιξαν ακριβως μηδενικό ρόλο στην ποιοτητα της συνάντησης!!!
Περαιτέρω τεχνικες λεπτομέρειες κρίνονται περιττες και κυριως ανουσιες...
Το μονο που εχει σημασια, ειναι ότι οταν βγηκα απ το δωματιο, ειχα το χαμόγελο που είχε η Τάνια οταν με υποδεχτηκε.
Μαγικα πλάσματα οι γυναίκες...Αλλη μπορει να σε φτιαξει μονο με το κορμι της -δεν κανει να αναφερω εδω παραδείγματα - αλλη με τη διαθεση της!
Σε καθε περίπτωση δηλωνω μεγας θαυμαστής τους Χαμόγελο

Αισθάνομαι οτι της χρωστουσα αυτην την κριτική, μια που τη φημη του μαγαζιου αυτου τη μονοπωλεί μια πραγματική ιέρεια του σεξ, την οποια βέβαια εχω να συναντησω χρονια, αλλα δεν ξεχνω ποτε οτι ηταν η πρωτη ιεροδουλος που απενοχοποιησε το αγοραιο σεξ στα ματια μου.

Καλα Χριστούγεννα σε όλους και ολες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Τάνια
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2013
ότι και να πω είναι λίγο αγαπητέ !!!!!!!! ... χαίρομαι που πέρασες τόσο όμορφα και χαίρομαι που μας το μετέφερες όλο αυτό το συναίσθημα ... μπήκε στα υπόψην Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1