Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχω αρκετούς μήνες λογαριασμό στο site, όμως είναι η πρώτη κριτική που γράφω.
Μια μέρα πριν φύγω για Χριστούγεννα επισκέφτηκα την Άννα. Βλέποντας τις κριτικές των παιδιών από κάτω σκέφτηκα να δοκιμάσω την 24χρονη(όπως μου είπε) Ρωσίδα. Ξανθιά με ωραίο πρόστυχο πρόσωπο, κλασσική Ρωσίδα, γύρω στο 1,70. Τώρα το σώμα είναι απλά ωραίο. Στήθος φυσικό 2αρι και ένας καλός κώλος, γενικά η κοπέλα δεν έχει σφιχτό σώμα και αυτό την χαλάει. Τα περί μουνάρας και πανέμορφης είναι υπερβολικά νομίζω.
Στα του αγώνα τώρα, η Άννα κάνει μέτριο στοματικό (φαινόταν κουρασμένη). Σε καμία στάση δεν είπε όχι, ενώ με φιλούσε παντού από την αρχή μέχρι το τέλος.
Γενικά η κοπέλα αξίζει το 20ευρω, πέρασα πολύ καλά και είναι μέσα στις 3 καλύτερες της περιοχής.
Το 6 στην εμφάνιση το έβαλα γιατί πιστεύω είναι αντικειμενικό. Πάνω από 8 πρέπει να παίρνουν κοπέλες τύπου Νικόλ και Μόνικα Σέρβα από την Γερμανική αλυσίδα. Η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου (είναι για 10). Ο χώρος καθαρός και πολύ καλός, τύπου στούντιο ανακαινισμένο, μου είπε η Άννα ότι το πήραν άλλοι ιδιοκτήτες και έχει ανοίξει εδώ και μία βδομάδα). Τέλος η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή, δεν βιαζόταν, με αποχαιρέτισε με φιλί και καθώς έβγαινα από το μπουρδέλο με φίλησε ξανά. (Αξίζει 8)
Πιστεύω να σας βοήθησα. Σίγουρα κάποιοι θα έχουν διαφορετική άποψη.
Καλή συνέχεια! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Dirty69

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2013
ειναι η Αννα που εργαζονταν και παλιοτερα σε αυτον τον οικο?
S
sexopolemistis
25 Δεκεμβρίου, 2013
τα ιδια εκανε και σε μενα το χω παρατηρηση οτι μερικες κοπελες δουλευουν κασετα ....παρολα αυτα στο 20 ειναι καλο μωρο...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2