Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 380125
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ένα κορίτσι που έχω δει πολλές φορές στις εξορμήσεις μου. Ψηλή νεαρή Ρουμάνα, με πολύ ωραίο σώμα και αναλογίες, ακριβώς το στυλ που μου αρέσει Δηλαδή να μην είναι υπερβολικά αδύνατη, με τα απαραίτητα πιασίματα αλλα σε καμία περίπτωση λιπώδης και υπέρβαρη.

Ενισχυμένο στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Πρόσωπο με ωραία χαρακτηριστικά, μελαχρινή με ελαφρώς σπαστά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Την μοναδική φορά που την είχα τιμήσει εδώ και πολλά χρόνια, είχα μένει πάρα πολύ ευχαριστημένος και έτσι σήμερα θέλησα να δω την «πρόοδο της» περνώντας στο δωμάτιο με πρόγραμμα των 50 ευρώ, που όμως στο συγκριμένο studio συμπεριλαμβάνει το 69 και ισπανική.

Παραξενεύτηκε, όπως μου είπε, που πέρασα μαζί της, αφού τόσο καιρό την έβλεπα και δεν περνούσα και διέγνωσα πως ήταν κάπως αμήχανη. Με την κουβεντούλα την χαλάρωσα και αρχίσαμε τα ερωτικά παιχνίδια. Φιλάκια, χαδάκια, αγκαλίτσες, ισπανική. Γλειψίματα σε όλο το σώμα και από τις δυο πλευρές. Περιποίηση όλης της ευρύτερης γενετικής περιοχής με πολύ καλή τεχνική. Ξέρει να χειρίζεται πολύ καλά την γλώσσα της και σύντομα έρχεται το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Η ανταπόκριση της στο δικό μου oral sex πολύ καλή, με διακριτικούς αναστεναγμούς και βογγητά, χάδια για να έρθει η σειρά της να αναλάβει τα ινία. Στοματικό πολύ καλό με deep throats, υγρό βαθύ και παράλληλη ενασχόληση με τα @@κια. Συνεχεία με κλασικό 69 σε εντόνους ρυθμούς.
Sex σε δυο στάσεις ιεραποστολικό και στα τέσσερα με ομολογουμένως άψογη θεά. Η συμμέτοχη της αρκετά καλή, με σωστά στησίματα, χωρίς υπερβολές στα βογγητά της, όπως ακριβώς θα πρέπει να ένια με λίγα λόγια. Κουβέντα για αρκετή ,ώρα μετά, σε πολύ φιλικό κλίμα, ευχές για τα Χριστούγεννα και καληνύχτα σας.

Είναι μια κοπέλα που «ιδρώνει την φανέλα», είναι δεκτική αλλά και δοτική, συμμετέχει ενεργά και κάνει αυτά που χρειάζονται για να περάσει καλά ο άνδρας που θα βρεθεί μαζί της, Δεν βιάζεται, έχει καλή τεχνική προσαρμόζεται στις ανάγκες και τα θέλω του επισκέπτη ης. Την θεωρώ μια πολύ καλή επιλογή

Αυτά για την εμπειρία μου με την Έλενα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού