Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 212948
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδυνή μεταμεσονύχτια επίσκεψη στο εν λόγω studio για να δοκιμάσουμε την νεα άφιξη που ακούει στο όνομα Μαριάννα.
Η Μαριάννα ειναι μια ομορφη ελληνιδα(Πελλοπονησια κατα τους ισχυρισμους της),με υψος γυρω στο 1.72 , στηθος 2.5αρι , μακρυ καστανομαυρο ισιο μαλλι,μεγαλο πισινο και μικρη κοιλιτσα που λογω ομως συνολικης σωματοδομης δεν ενοχλει καθολου.
Μπαίνω στο δωματιο και επιλεγω απλο πρόγραμμα , δεν περνανε 3 λεπτα και η κορασιδα ερχεται στο δωματιο.Την υποδεχομαι στα ορθια και μετα απο τις απαραιτητες συστασεις ξεκιναει το μπαλαμουτι , πεφτουμε στο κρεβατι βγαζει το εσωρουχο της μου περναει προφυλακτικο και ξεκιναει πιπα, αρκετα καλη και χωρις να νιωσω καθολου δοντι.
1η σταση ιεραποστολικο , μετα cow girl και τελος στα 4.Σε ολες τις στασεις η Μαριάννα ειχε καθαρα παθητικο ρολο και απλα ζητουσε γρηγορο ρυθμο μαλλον για να επισπεύσει το τελειωμα.
Γλωσσοφιλα δεν ειχε το μενου για αυτους που ψαχνουνε GFE καταστασεις,Επετρεψε μονο 2-3 πεταχτα φιλακια.
Συμπερασματικά : Πολυ ομορφο κοριτσι, με καλη social διαθεση αλλα οχι το γαμησι που μου εμεινε αξεχαστο και θα θελα να επαναλάβω.
Εκτος δωματιου αυτο που παρατηρησα ειναι οτι η αφιξη της Μαριαννας προκαλεσε το ενδιαφερον παντως πολλών συναγωνιστων που επισκέφτηκαν το studio για να την τιμησουνε, ωστοσο η τιμολογιακη πολιτικη που ακολουθει η εν λογω επιχειρηση μαλλον εκτος τοπου και χρονου ειναι.30 το απλο ,50 γλυφομουνι ,75 το μασσαζ, 100 το πρωκτικο ή 100 το ελευθερο ή 100 το 20λεπτο με 2 εκτονωσεις(ποιος χυνει 2 φορες σε 20 λεπτα?? Χμμμ;).1 ωρα κοστιζει 300 ευρω, ενω ο κυριος που προμοταρε την Μαριαννα φροντιζε να ενημερωνει τους παντες οτι μπορεις να παρεις και τζακουζι με 400 ευρω ασχετα που ο συγκεκιμενος χωρος δεν διαθετει την απαραιτητη εγκατασταση Μαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
iakovos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
13.598
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2013
θα μπερδεψε τα μαγαζια η κοπελια.....Γλώσσα
G
gl
21 Δεκεμβρίου, 2013
Συναδελφε ιακοβε, η μαριαννα ειναι η γνωστη που δουλευε παλιοτερα βαρδαρη και τον τελευταιο καιρο στην πιατσα, απο αυτα που γραφεις αν εξαιρεσεις το οτι μετακομισε απο ευβοια που ελεγε, στην πελοποννησο Μεγάλο χαμόγελο τα αλλα αυτην μου φερνουν στο μυαλο Χμμμ;
JS
jamaican style
21 Δεκεμβρίου, 2013
Οποιος θελει τζακούζι,βγαζουν το λαστιχο και στην αυλη....
ΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλας
21 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο Αθηνα μου ειπε οτι εχει ερθει, και οτι ειναι η 1η φορα που θα δουλεψει επαρχεία.Εχει ενα τατουαζ στην μεση.Γενικα πολυ ομορφη κοπελα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4