Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Θα γραψω καθυστερημενα 3 μαζεμενες κριτικες γιατι δεν ειχα χρονο τις προηγουμενες ημερες.Η πρωτη καταθεση εγινε το βραδυ του Σαββατου στο Αγκυρας 12β στην Ρωσιδα καυλιαρα Ολγα.Προκειται για μια ψηλη μελαχρινη ομορφη ρωσιδα 25 χρονων με λιγα πιασηματακια στην περιφερεια.Μολις την ειδα καυλωσα και εδωσα το πορνοεισητιριο.Μετα απο λιγο μπηκε η κοπελα στο δωματιο και μου ειπε ενα Γεια.Καθισε διπλα μου στο κρεβαττι και εγω αρχισα να γλυφω τα βυζακια της που ειναι μικρα.Μου εγλυφε λιγο τις ρωγες και ξεκινησε να γλυφει τα μπαλακια μου.Να πω οτι τα γλυφει ωραια χωρις να σε ποναει.Μετα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια ντιπφροατ πιπα μεγαλης διαρκειας.Μετα απο κανενα 5 λεπτο τη σταματησα γιατι δεν αντεχα αλλο.Ισως να ηθελε να με τελειωσει στην πιπα.Δεν ξερω.Πρωτη σταση ιεραποστολικο με αυτην να μην συμμετεχει καθολου.Δευτερη σταση πισωκολητο με αυτην να κουνιεται προς τα πισω.Και τριτη και τελευταια σταση καουγκερλ.Στην ιππασια ειναι καλη,το κανει με καλο ρυθμο.Επισης κατεβαινε και εγλυφε τα βυζια μου.Μετα απο λιγο ηρθε το τελος.Ντυθηκε , με χαιρετησε και εφυγε.Τα θετικα αυτης της συνευρεσης ειναι οτι εχεις ανεση χρονου και η τσατσα με τα γυαλακια δεν ενοχλησε.Το αρνητικο ειναι οτι η κοπελα δεν μιλαει ελληνικα.Γενικα μου φανηκε σαν να την απασχολει κατι.Ισως να μην εχει συνηθηει ακομα στη Φυλης.Δεν ειναι και ευκολο να γαμιεσαι με τον καθενα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Όλγα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού