Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Πέμπτη βράδυ στις 21.55 , την Μπιάνκα ήθελα καιρό να την ξαναπάρω μιας και είχα περάσει πολύ καλά μαζί της , με το που τελείωσε το Ολυμπιακός – Γιάννενα πήρα το αμάξι και κατευθείαν στην Φυλής , σε μια έρημη Φυλής , στον οίκο αυτό δουλεύει μια τσα τσα την οποία δεν την πηγαίνω γιατί είναι πολύ διπρόσωπη και χτυπάει και πόρτα(το έκανε και σήμερα κοντά στο 8λέπτο). Βγήκε η Μπιάνκα στο σαλόνι , με είδε με αγκάλιασε , της είπα ότι θα περάσω , μου αρέσει σαν κορμί αν και μαυριδερή , αλλά πιο πολύ μου αρέσει που είναι πάντα χαμογελαστή και μέσα στο νάζι. Πέρασα στο δωμάτιο και ετοιμάστηκα , ήρθε η Μπιάνκα , έχει μάθει και άλλα ελληνικά , τώρα καταλαβαίνει πιο πολλά πράγματα , της έβγαλα τα εσώρουχα , άρχισα να την φιλάω στο στήθος και μου έκανε πλάκα να φιλάω μόνο το ένα , πήγα να την φιλήσω αλλά μου είπε ότι δεν μπορεί γιατί της πονάει το δόντι , αλήθεια ήταν δεν το είπε για δικαιολογία , σε κάποια στιγμή πραγματικά υπέφερε , μου στήθηκε ανάσκελα στο κρεβάτι και μου είπε να της γλύψω το μουνί , κάτι που έκανα και μάλιστα για αρκετή ώρα μιάς και δεν με άφηνε να σηκώσω κεφάλι , σε αυτό το σημείο ήταν που χτύπησε και η τσα τσα την πόρτα , η Μπιανκα φυσικά δεν έδωσε σημασία και καλά έκανε γιατί έτσι κρατάς πελάτες και όχι αν τους ξεπετάς και ειδικά σε μέρες που έχει νέκρα , μου είπε να ξαπλώσω για να με γλύψει , μου έκανε πίπα αλλά λόγω του προβλήματος της δεν ήταν σαν τις άλλες φορές , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό αν και αυτή ήθελε να ανέβει από πάνω , άρχισα να την γαμάω αλλά γρήγορα λόγω της αφόρητης ζέστης που επικρατούσε στον χώρο , “έπεσα” , βέβαια η Μπιανκα δεν με άφησε έτσι , πολύ γρήγορα μου τον ξανασήκωσε και αυτή την φορά με καβάλησε , άρχισε να κουνιέται πάνω κάτω ενώ εγώ έβαζα δάχτυλο στον κώλο της , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , πήγε στην άκρη του κρεβατιού και τούρλωσε την κωλάρα της , αν και κάνει πρωκτικό σήμερα προτίμησα να συνεχίσω μόνο μουνί , ύστερα από πολύ δυνατό σφυροκόπημα και αφού είχα γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα , τέλειωσα , τελικά στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από 20 λεπτά , πολύ καλή συμμετοχή , δεν βιάζεται και τα τιμάει τα λεφτά της. Μαζί με την Έλενα από Φυλής 40 και την Αννα από Φυλής 109 αποτελούν τα τωρινά στανταράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπίανκα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, fouxter, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2013
Με μενα παντως αποδειχτηκε μεγαλη ΦΟΛΑ!Θυμός Δεν θα την συνηστουσα σε κανεναν ! ΜΑΚΡΙΑ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1