Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε την Παρασκευή 13/12 στα πλαίσια της απογευματινής βάρδιας.

Το "Βέργας 2" είναι ένα σπιτάκι στο οποίο δεν είχα καταθέσει ποτέ αν και είχα περάσει αρκετές φορές. Αν και προσεγμένο στο να μοιάζει κάπως με στούντιο (παροχή ντούζ, καθαρά μεγάλα δωμάτια) οι κοπέλες που είχε δεν ήταν ικανές στο να μου κάνουν κλίκ για να μπώ. Όμως στην τσάρκα της 13ης του Δεκέμβρη συνάντησα την φίλη μου την Πωλίνα, ένας πολύ καλός λόγος δηλαδή να περάσω.

Για όσους δεν την ξέρουν μιλάμε για το γνωστό σκληρό milf που δούλευε στο απέναντι σπιτάκι Βέργας 3. Ψηλή με πιασίματα, ελαφρώς πεσμένο στήθος, κοντό αγορίστικο καστανό μαλλί και πρόσωπο που σε εμένα θυμίζει την Τζέιμι Λι Κέρτις η Πωλίνα είναι μια άκρως ερωτική γυναίκα όχι τόσο λόγω εμφάνισης, όσο λόγω του αέρα ανωμαλίας που εκπέμπει. Άλλωστε διαφημίζει αυταρχικό πρόγραμμα για τους μερακλήδες αλλά και παλαιότερα από όσο ξέρω έκανε και παρτούζες.

Αναμενόμενο ήταν να περάσω. Το δεξί καθώς μπαίνουμε δωμάτιο στο οποίο πέρασα ήταν αρκετά μεγάλο, ευρύχωρο με άνετο κρεβάτι, πολυθρόνα, νιπτήρα κ.α. Δηλαδή ένα ωραίο, άνετο, καθαρό δωμάτιο, αρκετά φωτεινό που δεν ξενερώνει και βοηθάει στην ανάπτυξη ερωτικής διάθεσης.

Η Πωλίνα ήρθε με χαμόγελο κρατόντας το βαλιτσάκι με τους δονητές της όπως της ζήτησα. Ξάπλαρε και αμέσως έπιασα δουλεία. Την άρπαξα και άρχισα να την γλύφω παντού: σώμα, βυζιά, ρώγες, πόδια κ.α. Εκείνη δεν έμεινε αμέτοχη και συμμετείχε με χαϊδέματα και δικό της γλύψιμο κυρίως στην περιοχή του καβάλου αλλά και στους όρχεις μου. Φυσικά δεν έλειψαν τα εκατέρωθεν προστυχόλογα τα οποία έριχναν κατά πολύ το επίπεδο της συνέυρεσης αλλά κάνοντας την ταυτόχρονα πιο καυλοτική.

Αφού τελείωσε και με την πίπα την έστησα στο πλαί για να αρχίσω το γαμήσι. Τότε άνοιξα το βαλιτσάκι της και έβγαλα ένα κόκκινο μεγάλο δονητή. Της είπα ότι θέλω να την γαμάω και εκείνη να ρουφάει καυλία όπως και το έκανε. Εγώ γαμούσα και εκείνη ρούφαγε το πλαστικό πέος σαν διψασμένη για πούτσο αγάμητη γυναίκα. Γούσταρα πολύ καθώς την έβλεπα να τον παίρνει από παντού. Έπειτα την γύρισα για ιεραποστολικό και συνέχισα να την γαμάω όσπου τελείωσα.

Μετά το τέλος αγκαλιαστήκαμε, μιλήσαμε λίγο και ανανεώσαμε το ραντεβού για άλλη μέρα. Συμπερασματικά θα έλεγα ότι η Πωλίνα είναι μια άξια επαγγελματίας που αναλαμβάνει άνετα όποιο ρόλο της ζητηθεί με σκοπό να ευχαριστήσει τον πελάτη. Πάντα περνάω καλά μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2013
ρε παιδες η πωλινα δεν δουλευει στο βεργας 3 (δεξια) 1η βαρδια?
πηρε μεταγραφη?
17 Δεκεμβρίου, 2013
Σκληρό sex, με ένα σκληρό milf, από έναν σκληρό ροκά ... Κουλ
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
17 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ωραίο γαμήσι αυγερινέ!
18 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπερα δουλευε μεχρι και πριν λιγες μερες στο 3 αλλα απο εδω και περα θα ειναι στο 2 απογευματινη βαρδια απο οτι μου ειπε πριν λιγες μερες που περασα
18 Δεκεμβρίου, 2013
Καλα ρε Ηρωα της εβαλες 8 στην εμφανιση? χαχαχα
Εγω 3 θα της εβαζα
Βαρια 4 Κουλ
C
COBRA1986
18 Δεκεμβρίου, 2013
το milf αυτό έχει γράψει ιστορία στην Αλκιβιάδου 16 Α μαζί με την Νταϊάνα, στην συνέχεια πήρε μεταγραφη για Βέργας
28 Δεκεμβρίου, 2013
παιδια μια ερωτηση....αυτη βιαζετε καθολου στο δωματιο ή ειναι ανετη με τον χρονο κ.τ.λ.π ?? επειδη θελω να κανω μια επισκεψη αλλα δεν μπορουσα λογω του πρωινου τωρα που ειναι απογευμα λεω να περασω τι λετε ?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7