Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62317
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική καθώς η συνάντηση πραγματοποιήθηκε πολύ καιρό πριν την εγγραφή μου εδώ.

Το ραντεβού με την Adelina ήταν πραγματικά της τελευταίας στιγμής καθώς μου ήρθε η όρεξη στις 01.00 το πρωί (αν θυμάμαι σωστά) και έψαχνα κάποια κοπέλα από αυτές που μου αρέσουν δίχως τύχη. Οπότε, καταλήγοντας στο συγκεκριμένο γραφείο, έκανα τη κλήση και ζήτησα τη κοπέλα αυτή καθώς με τράβηξαν οι φωτογραφίες. Η συνεννόηση με το γραφείο άμεση και άψογη. Στο χρόνο που μου είπαν η κοπέλα ήταν στη πόρτα μου.

Ανοίγοντας τώρα τη πόρτα, αντί να δω μια "άγρια" κοπέλα όπως δείχνουν οι παλαιότερες φωτογραφίες, είδα ένα γλυκό "κορίτσι", δε με χάλασε όμως.

Για να περάσουμε στο παρασύνθημα, η κοπέλα τα έδωσε όλα στο σεξ, με πίπα εκπληκτική, με τελείωμα βαθιά μέσα στο στόμα και τις δύο φορές, με ρυθμό PSE και δε συμμαζεύεται. Αρκετές πρωτοβουλίες εκ μέρους της που προσωπικά μου αρέσει όταν συνευρίσκομαι για πρώτη φορά με μια κοπέλα και δε θέλω να ξεπεράσω κάποιο όριο (της). Όχι βέβαια πως η συγκεκριμένη έδειξε να κωλώνει πουθενά..!

Τώρα, η συνεννόηση με την ίδια, πριν, στο διάλειμμα και μετά, μέσω της νοηματικής. Όχι βέβαια πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα καθώς μια χαρά άνετη είναι και άνετος νιώθεις κι εσύ μαζί της.

Πιστεύω πως οι τωρινές της φωτογραφίες είναι ολίγον τι υπερπαραγωγή αλλά γενικά, δε πιστεύω πως θα απογοητευτείτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Paidsexbetterthanfree
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2013
ωραιο το nickname σου.
18 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ πολύ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2