Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114440
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν κ το συγκεκριμένο κατάστημα σπάνια το επισκέφτομαι, εντούτοις η επιλογή ήταν προσχεδιασμένη για Ειρήνη για να δούμε ως που "αντέχει" η χαμολοβλεπούσα φίλη μας (να σημειώσω ότι όλες οι θεραπεύτριες ήταν διαθέσιμες...)

Ντουζάκι στο (πεντακάθαρο) κοινόχρηστο μπάνιο κ αναμονή 5λέπτου στο δωμάτιο. Ευθύς εξαρχής ξεκαθάρισα ότι δεν με ενδιάφερε το μασσάζ οπότε, αφού ξεντύνεται άρχισε ένα μανειώδες πνευστό με εμένα ξαπλωμένο που στην κυριολεξία τον εξαφάνισε .. Κάποια στιγμή με έπιαναν κάποιες δόσεις γέλοιου, γιατί δεν μπορούσα να διανοηθώ τέτοιο "ξεσάλωμα" από την "χαμηλοβλεπούσα" κορασίδα.

Καραμέλωμα παντού κ όχι μόνο, "face/mouth-fucking" με τα χέρια μου να σπρώχνουν με μανία το κεφάλι της, απίθανο deep-throat με την ίδια να είναι συνέχεια "μπουκωμένη", σε σημείο που να μην θες να περάσεις στο κυρίως μενού .. Μετά από ένα δυνατό 15λεπτο στα πνευστά ήρθε ένα ξεγυρισμένο τελειώμα, μην αφήνοντας να πάει χαμένη καμία σταγόνα σε στόμα, πρόσωπο, χείλη κλπ,κλπ ..

Σκούπισμα, απολύμανση κ στους δυο μας και στο καπάκι ένα 10λεπτο μασσάζ (εγώ ανάσκελα) για να χαλαρώσω κ να ηρεμήσουν τα πνεύματα (κυρίως από πλευράς μου). Με το που με ακουμπά "κατά λάθος" στην ευαίσθητη περιοχή αρχίζει ένα 2ος γύρος αυτή την φορά στο πάτωμα (απουσία καναπέ, γαρ ..) με ένα πλήρες χορταστικό μενού καθαρά σε φάση PSE.

Η ίδια να αντέχει το σφυροκόπημα αδιαμαρτύρητα και με ψυχολογία "κάνω τα πάντα, ΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΤΑ για την ικανοποίηση του πελάτη" .. Κάποια στιγμή όταν είμασταν σε ιεραποστολική στάση, με έσφιξε με τα πόδια της περασμένα πάνω μου τόσο πολύ μέσα της, που νόμιζα ότι είμασταν ζευγάρι ερωτευμένο χρόνια .. Καθώτι μερακλής δεν έχασα την ευκαιρία να δοκιμάσω κ την πίσω τρυπούλα της, η οποία προσφέρεται σε όποιον αντέχει κ ενδιαφέρεται (καλά μιλάμε όλοιέχετε "ξεσαλώσει" στην σούφρα της για τα καλά ..)

Το τελείωμα δεν άργησε να έρθει στην πίσω πόρτα με αυτή στα "4" και στο καπάκι να βγάζω την σαμπρέλα ζητώντας της να "καθαρίσει" ότι απέμεινε πάνω μου, με την ίδια να υπακούει πιστά στις επιθυμίες μου για ένα 2λεπτάκι ..

Το κλείσιμο της συνεδρίας, περιλάμβανε κ μια απολύμανση στο μόριο με έναν ειδικό αντισηπτικό αφρό !! (Να είμαι ειλικρινής δεν το είχα υπόψην μου ότι υπάρχει τέτοιο προιόν ..).

Σημαντικό είναι ότι η ίδια δεν κατέχει καλά τα Ελληνικά, οπότε δεν θα υποφέρεται από πιθανή "ακατάσχετη φλυαρία" που χαρακτιρίζει πολλές θεραπέυτριες του χώρου γενικότερα ..

Ερώτηση προς πεπειραμένους ή δοκιμασμένους : Έχετε δοκιμάσει την Ειρήνη σε 2πλο και αν ναι με ποια θεραπεύτρια ?
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
sakarvats
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
7.848
Πόντοι:
6.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού