Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62316
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
A στην Adelina λοιπον.
Αφού είδα της ανανεωμένες φωτογραφίες της στο site (οι παλιες ήταν απλα...καμμία σχεση...)την είδα και live στο γυμναστήριο μου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧεχε!
και ψήθηκα πολύ άγρια.Οι επικοινωνία με το γραφείο όπως συνήθως γρήγορη και απλή και κλείστηκε για μια ώρα σε ξενοδοχείο πίσω απο το Ωνάσσειο.
Καταλαβαίνεις απο το όταν μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο αν περάσεις καλά η όχι( εγώ τουλάχιστον) με την Adelina ήμουν σίγουρος Έρωτας
Τιγράκι απο τα λίγα...και γατούλα και αγριόγατα.Και GFE και PSE.Πολύ ωραίο σώμα (fun size) με ωραίες καμπύλες τις οποιές ξέρει και να χρησιμοποιει άψογα.Πίπα πάρα πού καλή υγρή και βαθιά με περιποιηση σε όλη την περιοχή.Εβγαλε τον δονητή της και με ρώτησε αν θα με ενοχλούσε να παίξει λίγο με αυτόν...μικρό και πολύ καβλωτικό live show και μετα ανάποδο cow όπου συνέχισε να παίζει με τον δονητή της το νινάκι της.(προσωπκα δεν μου έχει ξανατύχει απο μόνη της να το ζητήσει...)Γενικά να μην κουράζω κιόλας τελείωσα 2 φορές σε μια ώρα με την δευτερή να χτυπαέι το τηλέφωνο λυσσασμένα αφου είχε περάσει κατα πολύ η ώρα. Η Adelina λοιόν είναι μια πολύ καλή επιλογή τιμάει τα λεφτά της και όπως έχει πει και συναγωνιστής σε άλλη κριτική στα 100 ευρώ θα ήταν top VFM.
Καλά να περνάτε!
(Στην επικοινωνία έβαλα 7 με πολύ επιείκεια καθότι τα αγγλικά της είναι αρκετά φτωχά...)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
andonis21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2013
αυτο ειναι..στην ερασιτεχνη πρεπει να ταιριαξει η χημεια στην επαγγελματια δεν υσχυουν αυτα.. μιλω για τις δυο κριτικες που εκανες..
12 Δεκεμβρίου, 2013
Τρελό κορίτσι χαμογελαστό και αφηρημένο. Είχαμε τελειώσει το ραντεβου, έφυγε, και επέστρεψε μετά 5 λεπτα να ζητήσει μια έξτρα χρέωση. Εκεί που αρχικά είχα χαρεί νομίζοντας οτι γλυτωσα, Τσουπ επέστρεψε. Αλλα οκ...... Αξίζει η καβλιτσαΈρωτας
12 Δεκεμβρίου, 2013
όντως όπως πάει στο gym αμακιγιάριστο και με σπαστό μαλλί είναι καύλα το μωρό
14 Δεκεμβρίου, 2013
γεια σου συναγωνιστη.Με επεισες με την κριτικη σου για το μωρο και θα ηθελα να την συναντησω.δοκιμασα χθες στελνοντασ μηνυμα απο το κινητο στο γραφειο αλλα καμια απαντηση εκανα και κληση αλλα κανεις δεν το σηκωσε,πες μου αν μπορεις εσυ πως ηρθες σε εποικοινωνια και πωσ με συμβουλεθεισ να κλεισω το ραντεβου.
ευχαριστω εκ των προτερον μανοσ
08 Μαρτίου, 2014
πως επικοινωνεις με το γραφειο ???
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5