Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 772973
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πήγα την Δευτέρα το βραδυ με πολλές προσδοκίες. Μπαίνοντας μέσα παρέλασαν μπροστά μου 5-7 κοπέλες κάτω του μετριου, ονόματα δεν θυμάμαι. Η μόνη που ξεχωριζε ήταν η Έμμυ. Την διαλέγω και με πάει στο κρύο δωματιο. Με ρωτάει πρόγραμμα της λέω μια ώρα και αφου αρχικα μου είπε οκ, όταν βγηκα απ'το μπάνιο με παρακάλεσε για μιση εξηγώντας μου ότι βιαζεται. Έδειξα κατανόηση και δέχτηκα. Αν και όμορφη κοπελίτσα εβγαζε όλη την ώρα μια ξυνιλα σα να βαριόταν. Βγαζει τα ρούχα, η κοπέλα έχει σωματαρα με λίγο κοιλίτσα που δεν χαλάει την όλη εικόνα. Βυζαρες και κωλαρα απιστευτη είναι το ατού της. Μετά απο ένα δεκάλεπτο μασάζ με babyoil κάτω του μετριου, μου ζητάει να γυρισουμε. Μου τον πιάνει και πάει να βαλει προφυλακτικό για πίπα. Της λέω χωρίς, μου λέει δεν κάνει. Οκ της λέω. Μου φοράει μια καπότα σαν καραβόπανο τόσο χοντρή που πήγε να μου πέσει αφου η πίπα της ήταν σαν μαλακια με προφυλακτικό. Της λέω να κάτσει ανάσκελα πριν μου δεν πέσει. Μπαίνω μέσα και εκεί ήταν τελειωτικό χτύπημα. Σα να ήμουν σε πηγάδι καμια μα καμια αντισταση, η μεγαλύτερη ξενερα, μα πόσο λάδι βαζει; έλεος πια. Για να μη μου πέσει μια και είχα ξενερώσει την βαζω στα 4 με θέα την φανταστική κωλαρα της, την οποία ρώτησα αν δινει και φανταζεσται ποια ήταν η απαντηση, και χύνω. Ξεκινήσαμε μασάζ 7.50 και όταν έχυσα ήταν 8.10 συνολική διάρκεια συνεδρίας 20 λεπτά 60€. Θα δωσω αλλη μια ευκαιρία στο κατάστημα γιατι όταν έβγαινα με χαιρέτισε ένας ξανθός μουνος κορυφή, μόνο που ξέχασα να ζητήσω όνομα. Όταν την πετύχω θα ξαναπεράσω για μασάζ αλλιώς θα βλεπω και θα φεύγω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.577
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2013
πολύ φαουλ η συγκεκριμενη, αμα βιαζοτανε να μην εμπαινε στο δωματιο. Αυτες τις μαλακιες κανουν οι "νεαρες" ντιβες του μαγαζιου με αποτελεσμα ολοι να παιρνουν τα μιλφ στανταρακια (Ελενη, Λια , Μελινα) που ειναι σουπερ επαγγελματιες και ξηγημενες σε οτι κανουν......
12 Δεκεμβρίου, 2013
ποιο να ηταν το ξανθομουνο?
12 Δεκεμβρίου, 2013
Δεν ξέρω ποιο ήταν το ξανθό αλλα θα ξαναπάω μπας και το πετυχω
13 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ήταν για μια τελευταια αρπαχτη κι ας μη περασει καλα ο πελάτης. Μόνο και μόνο για τις καλές κριτικές του μαγαζιού θα ξαναπεράσω με αλλη κοπέλα και ελπιζω να αποζημιωθω διπλά.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4