Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
το απαλό χιονόνερο , και ο ήπια κρύος καιρός , ευνοούσαν πονηρές επιδρομές στη μεταξένια στέπα , και έτσι αδράττοντας την ευκαιρία, βρέθηκα κάπου άσχημα περιμένοντας να γευτώ ένα ακόμη ασχημότερο θήραμα.
ήταν μεσήλικη ,με ατσούμπαλη κατανομή λίπους κατανεμημένου κυρίως στην κοιλιακή χώρα , είχε μεσαίου μεγέθους μαστους με ευψηλάφητες θηλές , και το προσωπείο της ήταν επίσης ατσούμπαλο σχετικά απωθητικό με μελαγχροινή κόμμη.
το κρύο εμπόδιζε το οσφρητικό αισθητήριο μου να εντοπίσει τις αναδυόμενες οσμές της αποσυνθεσης διαφόρων βιολογικών υγρών και απεκκριμάτων που διέκρινα στο εξωτερικό του οίκου, ωστόσο και το εσωτερικό αν και ζεστό ήταν ειδυλλιακά παρακμιακό.
η γυναίκα επιχείρησε κάποιες προκαταρκτικές απόπειρες διέγερσής μου , και γώ δουλεύοντας για τον ίδιο σκοπό , απτικά και γευστικά χρησιμοποιούσα το σαρκίο της για έναν αξιοπρεπή παρασυμπαθητικό ερεθισμό που θα διοχέτευε αιμάτωση στο μοναδικό εντέριο του σώματος που προβάλλει εκτός του , χωρίς να είναι κήλη.
τα αυτοκαταστροφικά μου ηδονικά ένστικτα υπερίσχυσαν της λογικής, δίνοντάς της, την άδεια για μια ακάλυπτη πεολειχία , η οποία δημιούργησε ένα μειδίαμα στο μονίμως ανικανοποίητο
αίσθημα που αντικατοπτρίζεται στο προσωπείο μου.
της είπα να κάτσει ανάσκελα , τρίβοντας τον φαλλό μου , πέριξ της κλειτορίδας της , και λείχοντας τους μαστούς της , προσπαθώντας να ερεθιστώ υπο αντίξοες συνθήκες, γιατί δεν έβρισκα πουθενά στο δωμάτιο ...σακούλα (!)
οι πεοκολπικές διεισδύσεις ήταν χαμηλής τριβής και ερεθισμού και αφού πάσχιζα σπρώχνωντας με την πύελό μου την δική της ,της είπα ψιθυριστά ν'αλλάξουμε και εκείνη το δέχτηκε ευχάριστα.
όντας απο πάνω απ'το φαλλό μου, χτυπιόταν άτσαλα με τις προσκρούσεις των γλουτών , και ριζομηρίων πάνω στο υπογάστριό μου να δημιουργούν παράξενους παφλασμούς, μέχρι που ηρέμησε και απλά τριβόταν περιστροφικά γύρω απ'το μόριό μου.
τρίτη στάση η κυνική που βρήκα περισσότερη τριβή στις διεισδύσεις τέτοια ώστε να φτάσει ο ερεθισμός στα απαραίτητα επίπεδα έκκρισης του σπέρματος εκτός του σώματός μου , εκκρίνοντας έτσι τους εγκεφαλικούς νευροδιαβιβαστές της απόλαυσης.
αναψοκοκκινισμένος βγήκα έξω στο κρύο έχοντας αποδείξει και πάλι στον εαυτό μου ότι το μόνο δελεαστικό πράγμα που βρίσκω σε μια γυναίκα, δεν είναι τα φαινοτυπικά της χαρ/κα,ούτε το όμορφο μέρος στο οποίο θα βρεθούμε,αλλά το ότι αποδεσμεύεται και με αφήνει ελεύθερο μετά το πέρας μιας άμεσης συνουσιακής παράτριψης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Mαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού