Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη προχθές κατά τις 23:30 στα εν λόγω νέα σπιτάκια του sex που άρχισαν να λειτουργούν πρόσφατα στην περιοχή μου.
Μαθαίνοντας τα νέα από κάποιον γνωστό μου..μπηκα κατευθείαν στο site για να ενημερωθώ από πιθανόν διάφορες κριτικές άλλων συναγωνιστών. Διαβάζωντας τις παρακάτω πολύ καλές κριτικές του gl ο οποίος ανήκει στους top 10, ξεσηκώθηκα κατευθείαν για κατάθεση...!!Κατσικογάμης
Συνέυρεση με την Λάουρα λοιπον η οποία είναι Ρουμάνα μέτριου + αναστήματος με κοντά μελαχρινά μαλλιά και ξανθιές ανταύγειες, μέτρια στητά βυζιά και ωραίο τσουπωτό κωλαράκι.
Τα προγραμματα είναι: απλό με 30, 50 με 69, 100 για μια ώρα με 2 εκτονώσεις, μασαζάκι,ποτάκι και τζακουζι.
Εγώ επέλεξα το πρόγραμμα με τα 100.
Η υπηρεσία ήταν πολύ ευγενική και προσφέρθηκε να κεράσει ποτό εμένα αλλά και έναν φίλο μου που είχα μαζί μου παρέα.
Μόλις ετοιμάστηκε η Λάουρα η πόρτα κλείδωσε και το εξωτερικο φώς έκλεισε για να μην μας ενοχλήσει κανένας.
Μπαίνωντας στο δωμάτιο η Λάουρα ξεκίνησε χαλαρά με χαδάκια,φιλάκια και τρίψιμο των βυζιών της στον πούτσο μου, μετά από λίγο μπήκε στο ψητό με μια πολύ καλή και βαθειά πίπα, συνέχισε γλύφωντας και φτύνωντας με μαεστρία το καβλί μου, (μάλλον της αρέσει το φτύσιμο γιατί οι τσόντες που παίζαν στην τηλεόραση περιλάμβαναν αρκετό φτύσιμο στα καβλιά και από ότι μου είπε τα βίντεο ήταν διαλεγμένα από αυτήν).
Στην συνέχεια μου πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα και ανέβηκε απευθείας για ιππασία,επόμενη στάση στα 4 και εκεί άρχισε το σφυροκόπημα μέχρι που κατέθεσα στο ξυρισμένο και καθαρό μουνάκι της.
Μετά για χαλάρωση μπήκαμε στο τζακούζι για καμιά 30 λεπτά πιάνωντας κουβεντούλα αλλα ταυτόχρονα η Λάουρα μου 'παιζε τον πούτσο και εγώ χαϊδευα τα βυζιά της και έπαιζα με το μουνάκι της βάζωντας μέσα της μέσα τα δαχτυλά μου. Μια καλή ακόμη πολύ κάλη πίπα μέσα στο τζακούζι ήταν η αφορμή για να ξεκινήσω τον δεύτερο γύρο. Η συνέχεια ακολούθησε με προτροπή δικιά της, γλυφομούνι και δαχτύλωμα στο πεντακάθαρο μουνάκι, συνεχισαμε με 69 για αρκετή ώρα και μετά ξανά σφυροκόπημα στα 4 μεχρι που δέχτηκε και έχυσα πάνω στα βυζιά της.
Η συνολική διάρκεια ήταν 1 ώρα και 20 λεπτα χωρίς να διαμαρτυρηθείη ίδια και χωρίς να μας ενοχλησει κανένας. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι ήταν και λιγάκι αργα.
Βγαίνωντας είδα ότι ο φίλος μου είχε και παρεούλα την Καρίνα αν δεν κάνω λάθος η οποία του κράτησε συντροφιά μέχρι να τελειώσει το προγραμμά μου.

Να προσθέσω ότι ο χώρος ήταν πολύ καθαρός και η θερμοκρασία του δωματίου ιδανική καθώς και το ζεστό νεράκι στο τζακούζι.

Σίγουρα θα ξαναπάω..την συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Είναι η πρώτη κριτική μου πιστεύω να μην κούρασα και να κάλυψα τα βασικά..!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2013
Ρε π@π@ρ@ εσύ όλες οι κριτικές που έχεις κάνει είναι εκτός τόπου και χρόνου.Αβαντάρεις διαρκώς όλα τα μπάζα.Ο πρωσοπικός σου πήχης ομορφιάς πρέπει να είναι πολύ χαμηλός.Δεν εξηγείται να μας παρουσιάζεις μπάζα για ωραίες...τι να πω δεν βλέπεις μπροστά σου.Είσαι και το top10 τρομάρα σου.Βάλε λίγο γούστο στην μπουρδελιάρικη ζωή σου.
02 Ιανουαρίου, 2014
Εντάξει τουλάχιστον αυτή τη φορά δεν είναι copy paste απο την προηγούμενη .....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2