Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λίγο πριν πάρουμε το τραίνο της επιστροφής για Θεσσαλονίκη και αφού είχε προηγηθεί μία κατάθεση αλλού και βρώμικα σε γυράδικο της περιοχής, υπήρχε λίγος χρόνος για μια ακόμη φθηνή κατάθεση. Περνώντας από τη Φωκαίας το πρώτο μαγαζί στο οποίο μπήκαμε ήταν αυτό. Βγήκε ένα ξανθό καυλάκι από αυτά που βλέπεις το καλοκαίρι στην παραλία και θέλεις να γαμήσεις. Αρκετά αδύνατη με θηλυκές καμπύλες, γύρω στο 1,65, όμορφο προσωπάκι, οπότε μιας και ο χρόνος πίεζε δεν το σκέφτηκα πολύ και έδωσα τα 20 €. Τα 2 δωμάτια ήταν γεμάτα από αυτόν που μόλις είχε τελειώσει και τον επόμενο στη σειρά, οπότε η ευγενική τσατσά με έβαλε στο πίσω δωμάτιο, για να φτάσω στο οποίο έπρεπε να διασχίσω το χώρο στον οποίο κάθονται αυτή και η κοπέλα. Σκοτεινός και ακατάστατος, cult καταστάσεις Money Mouth Το δωμάτιο ήταν μικρό με κεκλιμένο ταβάνι, παρόλα αυτά είχε καθρέφτη. Η τσατσά μου είπε ότι είχε ξαπλώσει και αυτή πιο πριν εκεί και τον είχε πάρει (τον υπνάκο) για ένα μισάωρο κατά την αλλαγή βάρδιας γιατί δούλευε 2 βάρδιες συνεχόμενες, πάνω από 10 ώρες (14, 17, δε θυμάμαι ακριβώς πόσο μου είπε).
Δεν άργησε ιδιαίτερα να έρθει η κοπέλα, αμίλητη και χωρίς καθόλου διάθεση. Αντζελίνα από Τσεχία μου είπε όταν τη ρώτησα, αλλά αυτές ήταν και οι μοναδικές κουβέντες που ανταλλάξαμε. Άρχισε να μου την παίζει και με την πρώτη υποψία ανόρθωσης πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε μια γρήγορη πίπα. Προσπάθησα να πιάσω τίποτε αλλά μηδενική αντίδραση. Την έβαλα ιεραποστολικά, γύρισε το κεφάλι στο πλάι, και πάλι μηδενική συμμετοχή. Χάζεψα για λίγο το ωραίο της κορμί και τη γύρισα στα τέσσερα για να απολαύσω και τη θέα από το κωλαράκι. Η παντελής έλλειψη συμμετοχής από την πλευρά της με έκανε να επιστρατεύσω τη φαντασία μου, οπότε τη φανταζόμουν σαν ένα καλοκαιρινό one night stand με μια μεθυσμένη καυλωμένη ξανθιά τουρίστρια που επειδή ήταν λιώμα στο ποτό δε μπορούσε να πάρει τα πόδια της αλλά γούσταρε να γαμηθεί. Τι μαλακίες φτάνουμε να σκαρφιστούμε όταν η κοπέλα είναι παλτό Κεφάλι σε τοίχο! Λίγο η κούραση από το περπάτημα, λίγο τα βρώμικα, λίγο η βιασύνη μη χάσουμε το τραίνο, δυσκολευόμουν να τελειώσω παρά το δυνατό σφυροκόπημα στο πισωκολλητό, οπότε μιας και ο αγώνας ήταν σούπα την έβαλα να με τελειώσει χειροκίνητα, κάτι το οποίο έκανε αδιαμαρτήρητα αλλά με χαρακτηριστική απάθεια (όπως και όλα τα υπόλοιπα). Σφύριγμα λήξης γύρω στα 8 λεπτά. Φεύγοντας, πέρασα ανάμεσα από την τσατσά και την κοπέλα που καθόταν στριμωγμένες στο χώρο τους, η πρώτη με χαιρέτησε, η δεύτερη ούτε με κοίταξε, ούτε καν μετακινήθηκε, σαν να μη συνέβη τίποτε, γενικώς ήταν χαμένη στον κόσμο της και είχε μια θλιμμένη έκφραση, ίσως να της συνέβαινε κάτι, ποιος ξέρει...
Γενικά ήταν μια αποτυχημένη κατάθεση, το μόνο που άξιζε ήταν το ωραίο κορμί και το όμορφο προσωπάκι. Όμως ακόμη και τα 20€ ήταν πολλά για τόσο φτωχή συμμετοχή. Δε θα τη συνιστούσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2013
φαινοταν για μεγαλη φολα απο το χιλιομετρο αυτη...ψυχρη σαν παγοβουνο παντα..δουλευει και φυλης65β πρωινα.μακρυα απο το επιπλο..να παει να καθαριζει σκαλες αμα δεν γουσταρει..και δεν ειναι και τιποτα ιδιαιτερο σε εμφανιση,η φατσα της δεν βγαζει τιποτα..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1